News

Sunrise Festival 2023 z pierwszymi ogłoszeniami! Wystąpią największe gwiazdy trance’u

Stało się! Dzisiaj ujawnieni zostali pierwsi DJ-e, którzy wystąpią podczas festiwalu Sunrise Festival 2023. Jak sami organizatorzy uznali, będzie to wielki debiut i spełnienie marzeń dla wielu fanów muzyki trance. Do oficjalnego wydarzenia dołączyła ekipa znanej wytwórni Future Sound of Egypt. Oznacza to, że aż siedem aliasów zawładnie jedną ze scen kołobrzeskiego eventu! Chcecie znać więcej szczegółów? Sprawdźcie sami!

Hypetrain Sunrise Festival 2023 oficjalnie ruszył!

Od kilku dni wiedzieliśmy, że maszyna w końcu ruszy. Wraz z momentem udostępnienia oficjalnej grafiki Sunrise Festival 2023 z dopiskiem Welcome Back było już wiadomo, że niedługo otrzymamy potężne ogłoszenia! Dzisiaj otrzymaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące line-upy, które z pewnością ucieszą wielbicieli trance’u. Na kołobrzeskiej imprezie zadebiutuje wytwórnia Future Sound of Egypt, a co za tym idzie, największe gwiazdy gatunku!

Przeczytaj również: Eric Prydz z rezydenturą na Ibizie w 2023 roku! Sprawdź szczegóły

Już 21 lipca wytwórnia FSOE zawładnie Blue Stage, na której podczas ostatnich edycji mogliśmy widywać największe gwiazdy gatunku trance. Tym razem nie będzie inaczej, bo włodarze labelu i ich znajomi razem z organizatorami Sunrise’u skomponowali naprawdę solidny line-up scen. Zagrają tam przede wszystkim starzy wyjadacze, ale przede wszystkim artyści, bez których Podczele nie brzmiałoby tak samo!

Na scenie Future Sound of Egypt w piątkowy wieczór na Sunrisie wystąpią:

  • Alex M.O.R.P.H.
  • Aly & Fila
  • Ben Gold
  • Ciaran McAuley
  • Ferry Corsten
  • Paul Thomas
  • Will Atkinson

Wygląda na to, że fani muzyki trance naprawdę będą wniebowzięci! To jednak dopiero początek przygody z line-upem Sunrise Festival 2023. Już niedługo dowiemy się o kolejnych artystach, którzy za kilka miesięcy wystąpią w Kołobrzegu. Po dzisiejszym ogłoszeniu mogę stwierdzić, że nie mogę się doczekać tego kto zagra na scenie głównej. Jeżeli takie gwiazdy pojawią się pobocznym stage’u to organizatorzy przygotowali dla nas naprawdę coś wielkiego!

Ferry Corsten jedną z gwiazd Sunrise Festival 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →