News
TUJAMO już za chwilę w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi?

TUJAMO już za chwilę w Polsce! Gdzie i kiedy wystąpi?

TUJAMO to bez wątpienia jedna z największych gwiazd wytwórni Spinnin' Records. Działający od kilkunastu lat na scenie DJ zasłużył się dla EDM-owej społeczności w znaczący sposób. Już niedługo pojawi się w stolicy naszego kraju, aby promować swoje najnowsze wydawnictwa. Gdzie i kiedy będzie można posłuchać jego występu? Przekonajmy się!

TUJAMO to legenda Spinnin’ Records

Każdy z was doskonale powinien kojarzyć takie hity, jak Booty Bounce, Cream czy oczywiście Drop That Low (When I Dip). Są to jedne z najbardziej znanych utworów w karierze Matthiasa, a przede wszystkim kultowe tracki pochodzące ze Spinnin’. Dwa lata po swoim debiucie znalazł się razem z Steve’em Aokim oraz Chrisem Lakiem w piosence Boneless. Numer ten okazał się niemałym sukcesem, co ostatecznie napędziło karierę niemieckiego DJ-a.

Przeczytaj również: The Martinez Brothers – gwiazdy house za oceanem, o których w Polsce mało kto słyszał

Aktualnie Matthias nadal publikuje swoje produkcje w Spinnin’ Records. Jego najnowszymi wydaniami są: Better Safe Than Sorry, a także kooperacja z 3 Are Legend oraz duetem Jaxx & Vega w postaci Pump It Up. Pomimo jego ukłonów w stronę mainstreamu, czego najlepszym przykładem jest utwór Lonely, Matthias nadal pozostaje wierny EDM-owi. Od 2015 roku jest nieodłącznym elementem rankingu DJ MAG Top 100 DJs. W 2019 został najlepiej sprzedającym się artystą gatunku electro-house w historii serwisu Beatport.

Sukcesów TUJAMO na pewno nie można odmówić. Jednym z najlepszych przykładów jego sukcesu jest wiecznie żywy numer Drop That Low (When I Dip), który do dzisiaj zdobył prawie 170 milionów odsłuchań na Spotify. Już za kilkanaście dni ten niemiecki DJ po raz kolejny zagości w naszym kraju, by roznieść jeden z największych klubów w Warszawie. Gdzie i kiedy dokładnie wystąpi Matthias? Sprawdźmy to!

Posłuchaj jednego z ostatnich setów TUJAMO!

TUJAMO już za moment w Polsce

TUJAMO wystąpi 26 listopada w warszawskim klubie Explosion. Znajduje się on przy ul. Wał Miedzeszyński 646 nieopodal Osiedla Jantar. Urodzony w Niemczech producent już po raz drugi zagości w tym miejscu. Supportem Matthiasa będzie niezawodny rezydent lokalu – DJ YOUNG’D. Warto dodać, że wszystko rozgrywać się będzie w części Club Room. W głównej strefie, czyli main room, odbywać się będzie zupełnie inny koncert.

Wejściówki na imprezę są do nabycia w cenie 30 złotych na terenie klubu Explosion. Pamiętajcie, że TUJAMO nie odwiedza naszego kraju zbyt często. Jest to prawdopodobnie ostatnia w najbliższym czasie okazja, żeby posłuchać Matthiasa w Polsce. Na waszym miejscu nie zwlekałbym z decyzją i za 11 dni pojawiłbym się na Wale Miedzeszyńskim, żeby posłuchać naszego sąsiada ze Spinnin’. Nie możecie obok takiej imprezy przejść obojętnie!

Tak prezentuje się oficjalny plakat promujący występ TUJAMO w Polsce
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →