News
Will Sparks, Quintino, Bassjackers - ponad 20 remiksujących nowy album Steve'a Aokiego

Will Sparks, Quintino, Bassjackers – ponad 20 remiksujących nowy album Steve’a Aokiego

Album HiROQUEST: Genesis to naprawdę obszerny projekt. Od premiery tego krążka minął około miesiąc, a sukcesie niestety nie ma mowy. Najpopularniejszym kawałkiem jest KULT, który po prawie dziewięciu miesiącach od premiery zdobył zaledwie szesnaście milionów odsłuchań na Spotify. Czy remiksy zawartych na tej płycie piosenek uratują dobre imię gwiazdy, jaką jest Steve Aoki? Sprawdźmy to!

HiROQUEST: Genesis klapą?

Album HiROQUEST: Genesis to już siódmy pełnometrażowy projekt Steve’a Aokiego w karierze. Pojawiły się na nim takie gwiazdy jak KAAZE, grandson czy Snow Tha Product. Jest obszernym krążkiem, który zawiera w sobie aż 25 tracków, z czego kilka z nich mogliśmy usłyszeć na długo przed premierą. Trzeba jednak powiedzieć sobie jedno – statystycznie mamy do czynienia z klapą. Tak jak już wspomniałem, najpopularniejszy KULT w ciągu prawie dziewięciu miesięcy od premiery zdobył 15 700 000 odsłuchań na Spotify.

Przeczytaj również: Afrojack celuje w mainstream nowym numerem z Jamesem Arthurem

Jak sam Steve Aoki przyznał, HiROQUEST jest eksperymentem. Pytanie, czy udanym? Niestety, przy tym projekcie nie ma jednoznacznej odpowiedzi z uwagi na proces produkcyjny całego projektu. Krążek ten to tzw. introspekcja i każdy z artystów ma prawo przetworzyć swoje wewnętrzne ja na utwory muzyczne lub inne materiały. W przypadku Steve’a nadal słychać jego elektroniczne korzenie, lecz większość albumu to ślepe strzały w kierunku mainstreamu. Czy płyta z remiksami HiROQEST: Genesis uratuje reputację Amerykanina na rynku? Przekonajmy się!

Posłuchaj najpopularniejszego singla z HiROQUEST, czyli KULT!

Steve Aoki w asyście swoich przyjaciół!

HiROQUEST: Genesis Remixed to zbiór 27 remiksów, które zostały stworzone po wydaniu oryginalnej odsłony albumu. Wśród producentów, którzy dołożyli cegiełkę do tegoż projektu, znaleźli się duet Dimitri Vegas & Like Mike, Timmy Trumpet, Will Sparks, Quintino, Bassjackers, Slushii czy sam Steve Aoki. Amerykanin stworzył w sumie cztery nowe odsłony swoich utworów.

Na tym krążku znaleźć można produkcje wszelakich gatunków. House, trap, dubstep, big room czy nawet hardcore – te wszystkie style zostały tutaj zaimplementowane. Jest to przede wszystkim ukłon w stronę najzagorzalszych fanów Aokiego, który zaczynał jako producent muzyki EDM. Od kilku lat jednak 44-letni DJ znacznie częściej promuje w swojej dyskografii kawałki mainstreamowe. Na HiROQUEST: Genesis Remixed pojawiła się prawdziwa elektroniczna śmietanka i nie powstydziłbym się gościć takich gwiazd na oryginalnym krążku. Przed Wami masa nowego contentu od przyjaciół Steve’a w stronę jego najnowszego projektu. Nie zwlekajcie i sprawdźcie to wszystko już teraz!

Tak prezentuje się albumu HiROQUEST: Genesis Remixed!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →