News
Trzy potężne gwiazdy otwierają line-up Creamfields South 2023

Trzy potężne gwiazdy otwierają line-up Creamfields South 2023

Rozpoczynają się ogłoszenia Creamfields South 2023. Line-up otwierają trzy gwiazdy muzyki elektronicznej światowego formatu.

Line-up Creamfields South 2023 otwarty

Creamfields 2023 może być jedną z największych imprez przyszłego roku. Zarówno edycja South, jak i North już teraz zostały wyprzedane. Może to zwiastować line-up bogaty w największe gwiazdy muzyki elektronicznej.

W tym roku na imprezach z cyklu Creamfields występowali chociażby David Guetta, Fatboy Slim, Alesso, Eric Prydz czy Charlotte de Witte. W związku z tym trzeba otwarcie powiedzieć, że poprzeczka na przyszłoroczne imprezy została zawieszona naprawdę wysoko.

Właściciele Creamfields zdają sobie z tego sprawę. Potwierdzeniem tych słów są chociażby najnowsze ogłoszenia. Już teraz bowiem zostały podane nazwiska trzech artystów, którzy na pewno znajdą się w line-upie Creamfields South 2023.

Przeczytaj też: DJ-e i producenci, którzy zniknęli z EDM-owego przemysłu

Pierwszym z ogłoszonych DJ-ów jest Calvin Harris. Artysta ten w tym roku powrócił do regularnego występowania pod swoim głównym aliasem, co oczywiście bardzo szybko podchwyciły największe elektroniczne festiwale.

Kolejnymi artystami, którzy powinni (wink, wink) znaleźć się na scenie angielskiego festiwalu w przyszłym roku jest zespół Swedish House Mafia. Szwedzkie trio w ostatnim czasie boryka się z problemami, które miejmy nadzieję, że do czasu festiwalu zostaną naprostowane.

Artystą zamykającym grono wczesnych ogłoszeń imprezy jest Tiesto. Twórca ten będzie wtedy już po premierze swojego albumu Driver, co zapewne będzie miało wpływ na tracklistę samego seta artysty. Creamfields South 2023 zaplanowane zostało na 23-26 maja przyszłego roku.

Creamfields South returns in 2023! 26-28th May
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →