News
Oliver Heldens gwiazdą polskiego festiwalu. Gdzie i kiedy zagra?

Oliver Heldens gwiazdą polskiego festiwalu. Gdzie i kiedy zagra?

Nadszedł ten czas w roku, kiedy to organizatorzy festiwali raczą nas niesamowitymi prezentami. Nie chodzi tylko o eventy zagraniczne, bo wczoraj rozpoczęto akcję przywracania do życia jednej z największych imprez w Polsce. Jej pierwszym headlinerem okazał się zespół The Chemical Brothers, a godzinę później dołączył do niego znany i kochany przez wielu Oliver Heldens. Gdzie i kiedy wystąpi holenderska gwiazda muzyki EDM?

Oliver Heldens ponownie w Polsce!

Kilka miesięcy temu mieliśmy okazję posłuchać Olivera podczas Sunrise Festival 2022. Dzisiejsze informacje potwierdzają powrót Holendra do Polski, a stanie się to dopiero w sierpniu przyszłego roku. Dla tych niecierpliwych pozostaje sprawdzać na bieżąco jego najnowsze sety, tracki czy remiksy. Dziewięć miesięcy to sporo czasu, ale uwierzcie mi, minie to szybciej, niż myślicie. Co wiemy na temat występu Heldensa w naszym kraju?

Oliver Heldens wystąpi na kolejnej edycji festiwalu FEST w Chorzowie. Odbędzie się on w dniach od 9 do 13 sierpnia 2023 roku w niezmiennej od kilku lat lokalizacji – Parku Śląskim przy ul. Różanej 2. Holender pojawi się na Górnym Śląśku w przedostatni dzień przedsięwziecia. Jest to dopiero drugi artysta, którego występ na tym evencie potwierdzono. Czy DJ pokaże swoją ciemniejszą stronę, czyli HI-LO? Miejmy taką nadzieję, bo muzyka tego gatunku ma w Polsce naprawdę sporą liczbę słuchaczy!

Przeczytaj również: Mysteryland, Electric Love, Parookaville 2022 – obejrzyj aftermovie europejskich festiwali

W nadchodzących tygodniach dowiemy się, kto jeszcze znajdzie się w line-upie kolejnej edycji FEST Festival. Na ten moment fani muzyki elektronicznej są na pewno zaspokojeni, lecz to nie koniec tego typu ogłoszeń. Kogo chcielibyście zobaczyć w Chorzowie w przyszłe wakacje? Dajcie nam znać o tym w komentarzu pod postem dotyczącym tego artykułu na naszym facebookowym fanpage’u – FTB.pl!

Na koniec jeszcze jedna ważna kwestia, a mianowicie bilety. Ich sprzedaż rozpoczęła się już 24 sierpnia, a zakończy 15 lutego 2023 roku lub w razie wyczerpania zapasów. Aktualnie są one dostępne w wersji Early Bird. Dokładniej chodzi tutaj o karnety 4-dniowe z campingiem lub wejściówki weekendowe. Cena takiej przyjemności wynosi na ten moment od 419 do 750 złotych. Można się w nie zaopatrzyć, klikając w ten link.

Posłuchaj jednego z najnowszych setów Olivera Heldensa!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →