News
Rodzina i_o wydała pośmiertny album producenta

Rodzina i_o wydała pośmiertny album producenta

Garrett Falls Lockhart był amerykańskim producentem muzyki elektronicznej, który odszedł od nas dwa lata temu. Jego rodzina postanowiła uczcić jego pamięć bardzo specjalnym wydaniem. Chodzi tutaj o pośmiertny album i_o pt. Warehouse Summer, na którym znajdują się niewydane utwory DJ-a z Richmond. Co wiemy na temat krążka i jak on się prezentuje? Przekonajmy się!

i_o nadal jest wśród nas

i_o był szanowanym w świecie EDM-u producentem, który wydawał swoje produkcje w takich wytwórniach jak np. Armada czy mau5trap. W czasie swojej kariery pracował z JAUZ-em, Tommym Trashem czy wokalistką Grimes. Był również bliskim współpracownikiem deadmau5a, bo właśnie w jego labelu spędził większość swojego wydawniczego życia. Jego największym hitem okazał się numer Violence, który pojawił się na pięciu różnych listach Billboard.

Przeczytaj również: Oliver Heldens gwiazdą polskiego festiwalu. Gdzie i kiedy zagra?

Niestety, Garrett odszedł od nas zdecydowanie za wcześnie. Rodzina poinformowała o jego śmierci 25 listopada 2020 roku. Przyczyną zgonu Amerykanina było zaburzenie rytmu serca, które spowodowane zostało chorobą Hashimoto. Lockhart miał zaledwie 30 lat. Teraz jednak jesteśmy świadkami wzruszającego momentu w jego karierze. Na platformach streamingowych znalazł się jego pośmiertny album Warehouse Summer, zawierający czternaście niewydanych wcześniej utworów. Płyta ta została skomponowana wraz z kanadyjską piosenkarką o pseudonimie Lights.

Z tej okazji rodzina Garetta podzieliła się z nami specjalną wiadomością za pośrednictwem socialmediów:

Chcielibyśmy podziękować Wam wszystkim za okazaną cierpliwość. Powiedzieliśmy sobie tak w związku z wydaniem tych ostatnich produkcji. Chcemy podziękować zespołowi menadżerskiemu i_o w zebraniu składu, który pomógł w zrealizowaniu tych ostatnich wydań skomponowanych przez Garretta i Lights. Jesteśmy Wam wszystkim wdzięczni za utrzymywanie regularnego kontaktu w związku z jego nieobecnością.

Wielu z Was zapamiętało Garretta na różne sposoby. Wasze historie z nim związane sprawiły, że się śmialiśmy, uśmiechaliśmy, a nawet płakaliśmy. Słuchając tych słów, przypomnieliśmy sobie, jaki tak naprawdę był Garrett i jak wiele dał każdemu z nas.

Dziękujemy Wam za bycie z nami, to bardzo pomogło nam w procesie leczenia ran. Mamy nadzieję, że te nadchodzące wydanie będzie również dla Was uzdrawiające. Pamiętajcie, że życie bywa kruche, także dbajcie o siebie i innych

– rodzina i przyjaciele i_o.

Warehouse Summer jest dostępne od dzisiaj na wszystkich platformach streamingowych. Miejmy nadzieję, że słowa rodziny i przyjaciół i_o będą jak najbardziej prawdziwe i jego muzyka wypełni pustkę, którą po sobie pozostawił. Będąc fanem wytwórni mau5trap, odczułem to na samym sobie, a teraz, kiedy jego muzyka ponownie zabrzmi w naszych słuchawkach, wszyscy odczujemy ulgę.

R.I.P. Garrett Falls Lockhart aka i_o

Posłuchaj Warehouse Summer, czyli pośmiertnie wydanego albumu i_o
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →