Eventpromo
Transmission Poland 2022 - Behind The Mask. Najważniejsze informacje

Transmission Poland 2022 – niezbędne informacje o imprezie

Pierwsza polska edycja czeskiego Transmission odbędzie się 29 października 2022. Oto imprezowy niezbędnik - godziny otwarcia bram, jak trafić na wydarzenie i wiele innych.

Transmission Poland 2022 – kto wystąpi?

Transmission to wywodząca się z Czech marka odpowiadająca za jedne z najlepszych trance’owych imprez w Europie i Australii. W 2022 roku brand postanowił po raz pierwszy w swojej 16-letniej historii zorganizować Transmission Festival w Polsce, a dokładniej gdańskiej ERGO ARENIE.

Bilety na Transmission Poland 2022 – KUP ONLINE

Event odbędzie się w sobotę, 29 października i trwać będzie 10 godzin! Na specjalnie wybudowanej scenie wystąpią następujący artyści.

Timetable Transmission Poland 2022

19:00 – 21:00 Proggyboy
21:00 – 22:30 Roger Shah
22:30 – 00:00 Daxon
00:00 – 1:30 MaRlo
1:30 – 2:30 Vini Vici
2:30 – 3:00 KEY4050 (cofnięcie czasu)
3:00 – 4:30 Darren Porter
4:30 – 6:00 Indecent Noise b2b Ontune

Organizatorzy przygotowali obszerny niezbędnik dotyczący imprezy. Wszystkie szczegóły znajdują się w dalszej cześci artykułu. Transmission Poland 2022 jest imprezą wyłącznie dla osób, które skończyły 18. rok życia.

KEY4050 – koniec seta z Transmission Prague 2019

Transmission Poland 2022. Co warto wiedzieć?

BEZPIECZEŃSTWO

Przy wejściu do areny znajdywać się będzie oczywiście kontrola bezpieczeństwa. Miejsce imprezy będzie nadzorowane przez służby ochronne ERGO ARENY. Podczas Transmission Poland 2022 obowiązuje polityka „zero narkotyków”. Każda osoba, która zostanie złapana z narkotykami zostanie przekazana w ręce policji.

GODZINY OTWARCIA

Bramy ERGO ARENY otwierają się dokładnie o godzinie 19:00 w sobotę, 29 października 2022 roku. Wydarzenie planowo zakończy się o godzinie 6:00 w niedzielę, 30 października 2022 roku. Pamiętaj o zmianie czasu z letniego na zimowy!

IMPREZUJ ODPOWIEDZIALNIE

  1. Dbaj o swoich kolegów i osoby wokół Ciebie.
  2. Szukaj pierwszej pomocy jeżeli ty, twój przyjaciel lub osoba w pobliżu źle się poczuje. Lokalizację służb medycznych znajdziesz na mapie znajdującej się na końcu artykułu.
  3. Pamiętaj o odpowiednim nawadnianiu swojego organizmu oraz jedzeniu.
  4. Bądź odpowiedzialny i nie przekraczaj swoich granic.
  5. Wyznacz sobie odpowiednie tempo i rób przerwy od tańca.
  6. Wróć do domu bezpiecznie z osobami, z którymi przyjechałeś_aś i skorzystaj z transportu publicznego.

WEJŚCIE

Do ERGO ARENY, jako posiadacz regularnego biletu, dostaniesz się trzema wejściami. Wejściem A1 (na 1-szym poziomie) oraz wejściami D3 i B3 na poziomie trzecim.

Posiadacze biletów VIP mają do swojej dyspozycji osobne wejście oznaczone jako A3 na poziomie trzecim.

Jak dostać się na Transmission Poland 2022?

Do gdańskiej ERGO ARENY można dostać się praktycznie każdym środkiem transportu. Pociągiem kierując się na stację Sopot Wyścigi lub Gdańsk Żabianka, pięcioma liniami tramwajowymi – na przystanek Gospody/Pomorska dojeżdżają tramwaje o numerach 2, 4, 5 lub na przystanek Osiedle Wejhera, na którym zatrzymują się tramwaje linii 6 oraz 8.

Bilety na Transmission Poland 2022 – KUP ONLINE

Jeżeli zdecydujesz się wybrać samochodem, pod ERGO ARENĄ dostępny jest parking, którego koszt to 30 PLN. Parking obsługuje firma zewnętrzna. Nie lubisz komunikacji, ale chcesz wypić napije zawierające alkohol? W całym Trójmieście funkcjonuje sporo firm taksówkarskich oraz Bolt i Uber.

Szatnia, depozyt, płatności i inne

Do dyspozycji imprezowicze będą mieli trzy szatnie rozmieszczone w różnych punktach ERGO ARENY. Dwie z nich będą znajdywać się przy wejściach A1 i D3, a trzecia na 5. piętrze. Opłata to 10 zł za rzecz.

Ze względów bezpieczeństwa nie można wchodzić na imprezę z plecakami. Każdy ze zjawiających się fanów trance’u zostanie poproszony o zostawienie plecaka w depozycie znajdującym się przy wejściu A1. Punkt depozytowy znajduje się poza terenem imprezy i jest obsługiwany przez pracowników Euforia Festivals. Wykupienie szafki to koszt 20 zł.

PŁATNOŚCI

Akceptowalne formy płatności podczas Transmission Poland 2022 to gotówka oraz karty płatnicze. Bezpieczniej jednak wyposażyć się w gotówkę, ponieważ jak podaje organizator, w większości punktów sprzedaży będzie można płacić również kartami.

MERCH

Stoisko z ubraniami oraz dodatkami marki Transmission będzie znajdywać się na 3. piętrze obok szatni. Podczas wydarzenia do sprzedaży trafi zupełnie nowa kolekcja (Transmission Essential będą również dostępne). Płatność tylko kartą.

POZIOM DŹWIĘKU

Poziom dźwięku na parkiecie wynosić będzie od 102 do 105 db. Organizatorzy zalecają skorzystanie z zatyczek do uszu. Takowe będą dostępne do zakupu na stoisku Transmission.

Sprawdź także: Legendarny duety Aly & Fila niebawem w Polsce! Znamy szczegóły

W ERGO ARENIE jest mnóstwo toalet. Podczas wydarzenia będą one dostępne oczywiście za darmo. Posiadacze biletów VIP będą mieli dostęp do prywatnych toalet znajdujących się na vipowskim piętrze.

NAPOJE I JEDZENIE

Dla posiadaczy biletów VIP dedykowany bar znajdować się będzie na 6. piętrze.

Posiadacze normalnych biletów będą mogli kupić ciepłe posiłki, napoje, piwo i napoje energetyczne w wielu punktach wokół areny. Nie wolno wnościć na teren imprezy własnego jedzenia i picia.

ZDJĘCIA I VIDEO

Aby uwiecznić wszystkie wyjątkowe chwile podczas Transmission Poland 2022 na imprezę można wnieść telefony komórkowe, aparaty cyfrowe oraz kamery typu GoPro. Profesjonalne aparaty fotograficzne (z wymiennymi obiektywami) i kamery video są dozwolone tylko dla osób posiadających specjalne akredytacje z przepustką fotograficzną. Akredytacje prasowe nie są już udzielane, a wszelkie inne prośby nie będą akceptowane przez organizatora.

PALENIE

Wewnątrz ERGO ARENY obowiązue ZAKAZ palenia wyrobów tytoniowych oraz papierosów elektronicznych. Na mapie znajdują się wydzielone strefy dla palących.

ZAKAZY

Na teren ERGO ARENY obowiązuje bezwględny zakaz wnoszenia własnego jedzenia i napojów, narkotyków (wszelkiego rodzaju), wskaźników laserowych, selfie sticków, szkła, aeorozli, puszek, plastikowych butelek, ostrych przedmiotów oraz innych przedmiotów, które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu innych imprezowiczów. Wszelkie zabronione przedmioty należy przechować w depozycie. Zabronione są ubrania lub inne widoczne oznaki wyrażające jednoznaczne ruchy, grupy polityczne i społeczne. Transmission Poland 2022 nie wymaga określonego dress code’u, ale organizator uprzejmie prosi o zachowanie koszulek na swoich ciałach i nie ograniczeni komfortu innych osób przez chodzenie topless.

Transmission Poland 2022 – mapa imprezy

Źródło: Transmission

Relacja na żywo z Transmission Poland 2022

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów trance, którzy nie mogą w sobotę, 29 października, znaleźć się w Gdańsku! Cała impreza Behind The Mask będzie transmitowana na żywo na oficjalnej stronie festiwalu – www.transmissionfestival.com w godzinach 19:00 – 6:00.

Bilety na Transmission Poland 2022 – Behind The Mask kupisz na Biletomat.pl. W sprzedaży dostępne są ostatnie bilety IV puli biletów w cenie 278 zł. Jest to zdecydowanie ostatnia okazja na zapewnienie sobie udziału w imprezie, ponieważ prognozy sprzedażowe wskazują SOLD OUT przed rozpoczęciem wydarzenia.

Aly & Fila na żywo z Transmission Prague 2021
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →