News

Legendarny psytrance’owy projekt dołącza do line-upu Transmission Poland 2022

Do line-upu pierwszej edycji festiwalu Transmission w Polsce dołącza jeden z najważniejszych psytrance’owych projektów w historii muzyki EDM. Duet ten początkowo nazywał się zupełnie inaczej, a funkcjonuje na scenie już od ponad 20 lat. Na koncie mają wiele popularnych wydań, czyli np. Great Spirit z Arminem van Buurenem, remiks znakomitego Free Tibet czy Adhanę stworzoną z pomocą Astrixa. Mowa oczywiście o zespole Vini Vici!


Vini Vici jeszcze w tym roku w Gdańsku!

Zespół Sesto Sesto, znany teraz jako Vini Vici, to jeden z najważniejszych projektów dla słuchaczy gatunku psytrance. Powstały w 2001 roku projekt składa się z dwójki Izraelczyków – Matana Kadosha i Avirama Saharai’a, którzy o dziwo nie tworzyli oryginalnego składu grupy. Wcześniej w jej skład wchodzili jeszcze Itai Spector oraz Dror Elkayam, jednak opuścili oni zespół w 2011 roku!

Dopiero od 2013 roku możemy mówić o Vini Vici, których słuchamy do tej pory. Właśnie wtedy rozpoczęła się prawdziwa rewolucja. W tamtym czasie miały miejsce premiery takich hitów jak wcześniej wspomniane Great Spirit, które Izraelczycy wydali wspólnie z Arminem van Buurenem i grupą Hilight Tribe. Dużą rolę w całej historii duetu odegrał również kawałek Chakra, który został wydany z pomocą holenderskiego projektu W&W.

Warto wspomnieć, że po sukcesie pierwszej kooperacji Matan i Aviram postanowili kolejny raz połączyć siły z Arminem van Buurenem i dwoma zupełnie nowymi dla nich współpracownikami – Alokiem oraz Zafrirem. Nie zapomnijmy też o wspólnych produkcjach z takimi gwiazdami jak duet Dimitri Vegas & Like Mike, R3HAB czy Timmy Trumpet. Dzięki właśnie takim trackom Vini Vici jest najpopularniejszym projektem w całej historii gatunku psy trance. Mało tego – to jeden z najbardziej znanych duetów w całym EDM-ie, a teraz jego logo pojawi się na oficjalnych plakatach imprezy Transmission w Gdańsku!

W tym miejscu warto przypomnieć sobie jak aktualnie wygląda line-up nadchodzącego eventu w ERGO Arenie. W sobotę 29 października przy placu Dwóch Miast 1 zagrają: ProggyBoy, Vision Impossible, Daxson, Indecent Noise b2b onTune, Darren Porter, Roger Shah, Key4050 (John O’Callaghan & Bryan Kearney), MaRLo oraz headliner pierwszej polskiej edycji Transmission Poland – duet Vini Vici!

Radziłbym spieszyć się z kupnem biletów, bo aktualnie dostępna jest ostatnia pula + wejściówki VIP. Można je zakupić za pośrednictwem strony Biletomat.pl, gdzie znajdziecie znacznie więcej karnetów na EDM-owe imprezy w całej Polsce! Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie Transmission Poland 2022, nie martw się! Odpowiemy na nie pod postem na oficjalnym fanpage’u FTB.pl!

Posłuchaj jednego z ostatnich setów Vini Vici, które są dostępne na YouTube!

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →