News

Znamy już kolejną gwiazdę Transmisson Poland 2022! Tym razem będzie to ktoś z Niemiec

Kolejna gwiazda dołączyła do listy występujących na nadchodzącym Transmission Poland 2022. Pochodzący z Niemiec DJ i producent z pewnością nie zawiedzie. Sprawdź!
 


Transmission Poland 2022 już niedługo!

Wiemy, jak ogromna liczba fanów muzyki trance i nie tylko czeka na jedną z najlepszych imprez muzycznych tego roku. Legendarne już wydarzenie, którego historia sięga roku 2006, zadebiutuje w naszym kraju. Transmission Poland 2022 zaplanowane jest na 29 października i odbędzie się w gdańskiej Ergo Arenie. Organizatorami wydarzenia jest marka United Music Events, która pod swoimi skrzydłami posiada również imprezy z serii Sensation. Gwarantuje to niesamowite wrażenia muzyczne, jak i również wizualne.
Poprzednie edycje Transmission pokazały się z jak najlepszej strony. Pojawiając się w różnych zakątkach świata, przy tym gromadząc masę fanów muzyki trance, impreza stała się mocno rozpoznawalna. Na poprzednich odsłonach zagrały takie gwiazdy jak m.in. Armin van Buuren, Markus Schulz, ATB czy Ferry Corsten

Już we wrześniu Transmission odbędzie się po raz piąty w Australii, a kolejnym przystankiem będzie już Ergo Arena w Gdańsku! Polscy fani na bycie gospodarzami tej legendarnej imprezy musieli czekać dość długo, ale na nasze szczęście w końcu tego doświadczymy!

Zobacz, jak wyglądało Transmission w Pradze

Transmission Poland 2022 odkrywa kolejne karty

Organizatorzy Transmission Poland 2022 postanowili uchylić kolejnego rąbka tajemnicy i ogłosili kolejną gwiazdę, która zagra na tegorocznej edycji Transmission w Polsce. Do listy artystów, którzy wystąpią w gdańskiej Ergo Arenie, dołącza Roger Shah. Czy ktoś spodziewał się tak dobrego ogłoszenia? Roger Shah to DJ i producent pochodzący z Niemiec. Swoją karierę rozpoczął już w roku 1996. Z każdym kolejnym rokiem swojej działalności zyskiwał coraz to większe uznanie w środowisku muzyki trance. Jego muzyka charakteryzuje się szeroką gamą dźwięków i różnorodnością – od elektroniki, trance, house aż po techno, chillout czy muzykę orkiestrową! 

Jego produkcje grywane były przez największych reprezentantów tej sceny, a byli to m.in. Armin van Buuren, Paul van Dyk, Above & Beyond czy Tiesto. Tego niesamowitego występu z pewnością nie można przegapić, a wszystko to na październikowej edycji Transmission Poland 2022 w gdańskiej Ergo Arenie

Posłuchaj Roger Shah & Yellow – Skyline (Roger Shah & Yellow Retouch)

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →