News

Legendarny duet Aly & Fila niebawem w Polsce! Znamy szczegóły

Pewnie wielu z Was zawiodła wiadomość o odwołaniu koncertu Swedish House Mafii w Krakowie. Freakshow Timmy'ego Trumpeta prawdopodobnie zostanie skrócony i tak naprawdę zdani jesteśmy na imprezy klubowe. Dzisiaj pojawiła się informacja na temat nadchodzącej imprezy, która ma odbyć się w pewnym poznańskim klubie. Gwiazdami tego wieczoru będą izraelskie gwiazdy muzyki trance - duet Aly & Fila! Co wiemy już o imprezie? Przekonajcie się sami!

Kolejne gwiazdy w poznańskim klubie

Duet Aly & Fila jeszcze jakiś czas temu pojawił się w Kołobrzegu w ramach tegorocznego festiwalu Sunrise. Czy oznacza to, że Egipcjaninom spodobał się nasz kraj i znacznie częściej będziemy widywać ich podczas trance’owych imprez na terenie naszego kraju? Tego nie wiemy, lecz znamy już pierwsze i przede wszystkim najważniejsze szczegóły na temat najbliższego występu zespołu w Polsce!

Przeczytaj również: Cosmic Gate wystąpili w Pacha Poznań. Zobacz aftermovie

Występ egipskiego projektu odbędzie się na początku 2023-ego, a dokładniej 28-ego stycznia w poznańskim klubie Pacha przy ul. Paderewskiego 10. Event ten będzie bardzo specjalny z uwagi na to, iż Aly & Fila zagrają w stolicy wielkopolski aż trzy godzinny set! Mało tego, supportem artystów z Afryki okazał się być nie kto inny, jak Paul Thomas czyli jeden z głównych menadżerów wytwórni Future Sound of Egypt. W lokalu oprócz tej trójki zagrają oczywiście niezawodni rezydenci tj. Tom Forester, Andy Mile oraz Yonky!

Zapytacie, co z biletami? Już spieszę z odpowiedzią! Wejściówki na imprezę duetu Aly & Fila dostępne są za pośrednictwem serwisu Emenago. Aktualnie w sprzedaży znajduje się pierwsza pula biletów w cenie 85-ciu złotych. Cena może ulec zmianie w związku z wysokim zainteresowaniem, więc radziłbym się oczywiście spieszyć. Ten egipski projekt to jeden z najpopularniejszych trance’owych zespołów na całym świecie, a więc nie zdziwiłbym się jakby event ten został kompletnie wyprzedany. Warto na koniec dodać, że na imprezę będą miały wstęp osoby, które ukończyły 19 lat. Pamiętajmy również, że na terenie klubu obowiązuje bezwzględny zakaz żucia gumy. Miłej zabawy i widzimy się na parkiecie!

Już pod koniec stycznia 2023-ego duet Aly & Fila pojawi się w Poznaniu!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →