News

Legendarne Transmission w Polsce tej jesieni! Znamy pierwsze szczegóły

Transmission nareszcie w Polsce! Legendarne wydarzenie wielbione przez wszystkich fanów muzyki trance odbędzie się w naszym kraju. Co wiemy o nadchodzącej edycji?


Historia Transmission Festival

Marka Transmission powstała w 2006 roku. Za jej stworzenie odpowiada agencja United Music Events, w której portfolio znajduje się również czeska odsłona Sensation. Oficjalnym domem festiwalu jest stolica naszych południowych sąsiadów, Praga.
W pierwszym roku Transmission zagrało w Pradze aż trzykrotnie, a głównymi gwiazdami wydarzenia byli m.in. ATB, Armin van Buuren, Markus Schulz, Ferry Corsten oraz Marco V. Przez kolejne szesnaście lat Transmission odwiedziło czterokrotnie Australię, dwukrotnie Tajlandię, Chiny, Słowację oraz Niemcy. Łącznie odbyło się już dwadzieścia sześć edycji wydarzenia.
We wrześniu 2022 roku Transmission Festival odbędzie się po raz piąty w Australi, a nieco później zadebiutuje w Polsce!

Aly & Fila na żywo z Transmission 2021 w Pradze

Transmission Festival w Polsce

Jak myślicie, kto jest organizatorem pierwszej polskiej edycji Transmission? Możemy zdradzić, że wszyscy fani trance naszego kraju powinni znać tą markę bardzo dobrze…
Nie znamy jeszcze oficjalnej daty wydarzenia, ale wiemy, że odbędzie się ono w październiku 2022 roku. Pierwsza pula biletów będzie dostępna do zakupu wyłącznie za pośrednictwem bileterii Biletomat.pl.
Więcej szczegółów ukaże się szybciej niż myślicie, więc bacznie obserwujcie profile w mediach społecznościowych FTB.pl oraz Biletomatu!

Paul van Dyk – posłuchaj seta z Transmission w Pradze 2021

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.

Sprawdź także

fot. Transmission FestivalPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →