Eventpromo
Trance Champions powraca do X-Demona! Kto wystąpi na 4. edycji wydarzenia?

Trance Champions powraca do X-Demona! Kto wystąpi na 4. edycji wydarzenia?

Flagowe wydarzenie klubów sieci X-Demon odbędzie się jeszcze w 2022 roku. W dwóch miastach wystąpią cztery trance'owe gwiazdy. Gdzie kupić bilety? Czytaj dalej!

Trance Champions – najlepsza klubowa impreza w Polsce?

Zapoczątkowany w 2019 roku cykl praktycznie z automatu stał się jednym z najgorętszych i najlepiej ocenianych klubowych (regularnych) eventów na mapie elektronicznej Polski. Trance Champions to marka wymyślona przez ludzi stojących za klubami sieci X-Demon, które bez dwóch zdań są jednymi z najlepiej radzących sobie imprezowych miejsc w naszym kraju.

Sprawdź także: Tomorrowland uruchomił sprzedaż kolekcji „LOVE” z Adidas

Pierwsza odsłona Trance Champions ściągnęła do Polski jedne z największych holenderskich gwiazd gatunku – Jochena Millera, Rank 1 i Marcela Woodsa. Niespełna pół roku później, na drugą edycję wydarzenia, została zaproszona prawdziwa śmietanka sceny w składzie Orjan Nilsen, Nifra i Jochen Miller. Ostatni z wymienionych stał się ekskluzywnym rezydentem wrocławskiego X-Demona.

Trance Champions 4 // X-Demon Wrocław – KUP BILET

W rozwoju cyklu przeszkodziła pandemia COVID-19, przez którą planowo datowany event na marzec 2020 roku odbył się dopiero wczesną jesienią 2021 roku. Jednak na skład, jaki X-Demon sprowadził do Polski warto było czekać przeszło 15 miesięcy – Marco V, Stoneface & Terminal oraz niezawodny Jochen Miller. Ostatnie Trance Champions odbyło się w Poznaniu i Wrocławiu. Gdzie będziemy świadkami czwartej edycji?

Posłuchaj seta Jochena Millera z A State Of Trance 550

Trance Champions 4 – kto wystąpi?

Największe klubowe wydarzenie tej jesieni odbędzie się w klubach X-Demon Wrocław oraz X-Demon Zielona Góra. Tym razem do Polski zaproszeni zostali Kyau & Albert i Artento Divini, którzy wspólnie z Jochenem Millerem przejmą wrocławski klub w piątek, 16 grudnia 2022 roku, a dzień później odwiedzą stolicę województwa lubuskiego.

Trance Champions 4 // X-Demon Wrocław – KUP BILET

Ceny biletów zwalają z nóg, ale – w odróżnieniu od nieodbytego koncertu Swedish House Mafii – w pozytywnym sensie. Wejściówki do X-Demon Wrocław z pierwszej puli to koszt jedynie… 20 PLN. W Zielonej Górze zapłacimy 10 złotych więcej. Bilety dostępne są pod tym linkiem.

Kyau & Albert i ich guest mix dla ASOT 1074

Organizujesz wydarzenie i potrzebujesz bileterii lub wypromowania swojego wydarzenia?

Biletomat.pl znamy się na tym, co robimy – dostarczamy emocje uczestnikom wydarzeń, a ich organizatorom zapewniamy 20-letnie doświadczenie w branży rozrywkowej, niezawodność i skuteczność. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź warunki współpracy z bileterią Biletomat.pl, która wraz z Muno.plRytmy.pl i FTB.pl tworzy rodzinę marek grupy mediowej Time For Friends. Naszym celem jest Twój sukces, a dzięki kompleksowej obsłudze przy sprzedaży biletów i promocji wydarzeń jest on w zasięgu Twojej ręki. Dołącz do stale wydłużającej się listy naszych partnerów, z najbardziej znanymi klubami w Polsce i organizatorami największych imprez, koncertów i festiwali.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →