News
Markus Schulz wystąpi w Polsce i wyda nowy album w 2023 roku

Markus Schulz pracuje nad nowym albumem! W lutym 2023 roku wystąpi w Polsce

Same dobre wiadomości dla fanów Markusa Schulza. W przyszłym roku producent nie tylko powróci z nowym krążkiem, ale również wystąpi we Wrocławiu. Czytaj dalej!

Markus Schulz wraca do Polski

Niemiecko-amerykański producent nie od dziś należy do zwolenników naszego kraju, który stara się odwiedzać praktycznie co roku. W 2022 roku Markusa Schulza zaklepała sobie klubowa marka X-Demon. Pod koniec sierpnia producent odwiedził wrocławskie STUDIO P7 TNL, gdzie zagrał 8-godzinnego seta, a tydzień później widziany był w Poznaniu przy ul. Paderewskiego 10.

Przeczytaj także: Armin van Buuren, Nicky Romero & Afrojack, Tiesto – sety z Amsterdam Music Festival 2022

Nie musieliśmy długo czekać, aby otrzymać szczegóły kolejnego występu autora Destiny. Polski promotor Euforia Festivals rozpoczął tydzień temu odkrywanie pierwszych kart przyszłorocznego Tranceformations. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą został nie kto inny jak Markus Schulz, który wystąpi w Hali Stulecia ze specjalnym setem Down The Rabbit Hole. Kolejna edycja Tranceformations odbędzie się 4 lutego 2023 roku.

Markus Schulz na Tranceformations 2023

Nowy album Markusa Schulza na horyzoncie

To nie koniec dobrych informacji dla fanów Markusa. Dzień po ogłoszeniu swojego nazwiska na Tranceformations 2023, legenda trance ogłosiła rozpoczęcie prac nad nowym albumem, który według obietnic ma ukazać się w przyszłym roku.

Ostatni krążek Markusa, Escape, ukazał się w 2020 roku, a rok później otrzymał wersję Deluxe z aż czterdziestoma numerami, z których połowa to oczywiście remiksy autorskich numerów producenta. Na Escape [Deluxe] znaleźli się m.in. Danny Cullen, Daxson, Solarstone i Will Atkinson.

Miejmy nadzieję, że dwa lata czekania zostaną nam wynagrodzone świetnym materiałem, którego namiastkę usłyszymy we Wrocławiu!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →