News
Festiwal A State Of Trance 2023 wyprzedany! Jest jeszcze szansa zdobyć bilety

Festiwal A State Of Trance 2023 wyprzedany! Jest jeszcze szansa zdobyć bilety

Prawdopodobnie największy festiwal poświęcony muzyce trance.odbywający się w przyszłym roku, został wyprzedany. Dla spóźnialskich jest jednak jeszcze szansa, by pojawić się na evencie.

A State Of Trance 2023 wyprzedany

A State Of Trance to jeden z najbardziej kultowych festiwali związanych z muzyką elektroniczną. Zresztą jego popularność nie bierze się znikąd. Za całym projektem stoi Armin van Buuren, czyli aktualny #5 tegorocznego zestawienia DJ Mag.

Sam festiwal jest pokłosiem audycji radiowych, również prowadzonych przez Armina. Impreza przez wielu nazywana jest prawdziwym świętem trance’u i trudno się z tym nie zgodzić. Cały event, jak nazwa wskazuje, skupia się właśnie na tym gatunku, a na scenę zapraszani są jego najwięksi twórcy.

Wielu z nas zapewne świetnie pamięta tegoroczną edycję ASOT. Ta bowiem odbywała się w Krakowie. Wtedy swoje sety zagrali między innymi Ruben de Ronde, Vini Vici, czy Ferry Corsten. Już teraz wiemy, że przyszłoroczna edycja ma dotrzymać tempa.

Co ciekawe, nie stanie się to za sprawą line-upu. Na razie wiadomo tylko tyle, że w przyszłym roku na ASOT wystąpi Armin van Buuren. Artysta jest jednak stałym punktem programu. To jednak wystarczyło, żeby na imprezę wyprzedały się wszystkie bilety.

Przeczytaj też: Ponad 40 artystów na Defected Croatia 2023. Jest też polski duet

Z samymi wejściówkami były jednak małe problemy. Ich sprzedaż bowiem zaczęła się jeszcze przed pandemią, a z jej powodu sama impreza kilkukrotnie zmieniała datę. Ostatecznie stanęło jednak na tym, że ASOT 2023 odbędzie się w legendarnym dla imprezy Jaarbeurs w Utrechcie 3 i 4 marca.

Organizatorzy z powodu zawirowań wokół imprezy wypuścili pod koniec października limitowaną sprzedaż biletów. Ich pula wyczerpała się niemal od razu. Dla spóźnialskich jest jednak nadzieja.

Organizatorzy bowiem opublikowali listę oczekujących, gdzie można się zapisać, licząc, że jakiś bilet się zwolni. To również tam można sprzedawać swoje wejściówki na tegoroczną imprezę. Listę oczekujących znajdziecie tutaj.

ASOT 2023 zapowiada się interesująco. Czy będzie to najlepsza edycja imprezy do tej pory? Czas pokaże. Niemniej jednak warto mieć oko na nadchodzący festiwal, bo obfitować on może w wiele nowości.

Armin van Buuren live at A State Of Trance 1000 (Krakow – Poland)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →