News
Tomorrowland uruchomił sprzedaż kolekcji "LOVE" z Adidas

Tomorrowland uruchomił sprzedaż kolekcji „LOVE” z Adidas

Tomorrowlandu współprac z wielkimi markami ciąg dalszy. Do sprzedaży trafiła wspólna kolekcja z marką Adidas i piłkarską Reprezentacją Belgii (RBFA), którą rozpoczęło przejęcie przez festiwal flagowego sklepu.

Tomorrowland x Adidas x RBFA

Funkcjonowanie każdego festiwalu muzycznego jest oparte na współpracy z różnymi większymi lub mniejszymi markami. Tomorrowland, w odróżnieniu od reszty wydarzeń, wypracował sobie status, w którym to marki biją się raczej o niego, niż on o nie. Belgijski festiwal w gronie swoich partnerów ma Coca-Colę, Red Bulla, JBL, Carrefoura, BMW czy Bud.

W ostatnim czasie najgłośniej jest jednak o wspólnych działaniach Tomorrowlandu z marką Adidas oraz RBFA (Królewski Belgijski Związek Piłki Nożnej). 26 września 2022 roku festiwal zaprezentował drugi rozdział współpracy z brandem odzieżowym, jakim było stworzenie wyjątkowych strojów piłkarskich. W sesji promującej kolekcję wzięły udział największe gwiazdy Reprezentacji Belgii z Kavinem deBruyne i Romelu Lukaku na czele.

Impreza Tomorrowlandu w sklepie Adidas

I choć od trafienia do sprzedaży pierwszego piłkarskiego dropu minął już grubo ponad miesiąc, oficjalna impreza uruchomienia kolekcji LOVE odbyła się dopiero w miniony weekend. Niby kolekcja Tomorrowland x Adidas x RBFA, ale sklep, który zamienił się w imprezownie, mógł być tylko jeden i była nim flagowa lokalizacja w sercu Paryża (Francja) na alei Champs-Elysees.

Sprawdź także: Nicky Romero i Afrojack z pierwszym wspólnym projektem

Podczas piątkowego wydarzenia nie mogło oczywiście zabraknąć tego, bez czago Tomorrowland by nie istniał, czyli występów DJ-skich. W sklepie Adidas zagrali Ofenbach, Henri PFR, Azaar oraz Venga i myślę, że dla każdego z nich był to sklepowy debiut.

Wraz z oficjalnym uruchomieniem kolekcji LOVE do sprzedaży trafiły nowe rodzaje ubrań – longsleeve, bluza z kapturem, krótkie spodenki, kąpielówki, kapelusz, legginsy, klapki, nerka, kurtka przeciwdeszczowa i ręcznik. Ceny bez niespodzianki, zwalają z nóg. Najtańszym elementem kolekcji są getry piłkarskie w cenie 110 zł, bluza to koszt 404 zł, a za kurtkę zapłacimy ponad 1 200 zł.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →