News
Rezz

Topowa przedstawicielka basowej sceny zdradziła datę premiery nowego albumu. Aż 12 nigdy niepublikowanych numerów

Czego możemy się spodziewać w piątym albumie najszybciej rozwijającej się artystki ostatnich lat?

OWSLA początkiem karier wielu artystów

Wydanie w 2015 roku EP-ki w wytwórni należącej do OWSLA umożliwiło jej rozwój kariery, której przyszłej skali nie spodziewał się nikt. Pochodząca z Kanady Isabelle Rezazadeh, znana szerzej pod pseudonimem Rezz, bije obecnie rekordy popularności dzięki swojemu oryginalnemu podejściu nie tylko do muzyki, lecz także do relacji z fanami.

Przeczytaj także: Kaskade i deadmau5 jako Kx5 po raz trzeci. Nowy singiel już dostępny

Od momentu wydania wspólnego utworu z dedmau5em jej kariera stanęła w szczytowym punkcie, co było idealną okazją do otworzenia własnej wytwórni, hypnovision. Projekt labelu od dawna był jednym z ważniejszych celów w jej karierze, a jako premierowe wydanie otrzymamy mix utworów, których bez tej inicjatywy nigdy byśmy nie usłyszeli.

NIGHTMARE ON REZZ STREET 2 pierwszym wydaniem hypnovision

Pierwszym wydaniem dla hypnovision i zarazem drugą częścią audiowizualnego miksu ma być NIGHTMARE ON REZZ STREET 2. Cały zamysł projektu skupia się na tym, aby umożliwić fanom poznanie nigdy niewydanej muzyki artystki, gdyż jak sama uważa, ciekawi ją, czego nigdy nie wydali jej ulubieni artyści. Pierwsza odsłona tego miksu oprócz muzyki stworzonej przez REZZ przedstawiała również pracę aż dziewięciu grafików, którzy na własny sposób zinterpretowali historie przedstawione w utworach.

Te zostały docenione zarówno przez fanów artystki, jak i niemal całą społeczność EDM, uznając nieco ponad półgodzinne doświadczenie jako jeden z najświeższych pomysłów ostatnich lat. Jak będzie tym razem? Trudno dokładnie określić, jednak z pewnością możemy się spodziewać niesamowitego klimatu, płynącego wprost z wizji twórczej artystów.

Nightmare on Rezz Street (Audio/Visual Mix)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →