News
EDC kinetic threats

EDC Las Vegas 2023 z najszybszą w historii sprzedażą biletów

Tegoroczna edycja EDC Las Vegas spełniła oczekiwania najbardziej wybrednych odbiorców. Tym samym hype na następną edycję był niesamowity, co pokazują wyniki sprzedaży biletów.

Cztery miesiące od zakończenia, EDC Las Vegas nadal z nami!

Electric Daisy Carnival (EDC) to jeden z najbardziej legendarnych festiwali w Stanach Zjednoczonych Ameryki oraz na świecie. Będąc swego rodzaju konkurencją dla Tomorrowland, podczas którego możemy widzieć coraz więcej współprac na wyłączność, EDC nie zostaje w tyle, podejmując coraz to większe współprace z gigantami przemysłu medialnego. Sama wizja dotycząca całego wydarzenia jest jednak znacznie bardziej rozległa.

Przeczytaj także: ADE 2022 zamknięte! Line-up imprezy ogłoszony – FTB.pl

Każdego roku organizatorzy EDC podejmują się stworzenia festiwalu w formie miasteczka, zarówno pod względem atrakcji, jak i monstrualnych rozmiarów scen. Pomimo tego, że brzmi to wręcz nierealnie, Insomniac Events będący głównym organizatorem całego wydarzenia zbiera ponad 95% pozytywnych opinii dotyczących samego festiwalu, gdzie organizacja eventu w takiej skali jest nie lada wyzwaniem. Tylko tego roku teren festiwalu odwiedziło ponad pół miliona miłośników muzyki elektronicznej z całego świata, a sam przebieg wydarzenia był prognozą zapowiadającą błyskawiczną sprzedaż biletów na następną edycję.

Tiesto Live, EDC Las Vegas 2022

Rekordowa sprzedaż w historii całego wydarzenia

Rekordowa wyprzedaż nastąpiła niedługo po tym, jak założyciel i dyrektor generalny Insomniac Events, Pasquale Rotella, wziął udział w dyskusji na Instagramie, aby wyrazić swoje podekscytowanie przyszłorocznym EDC. Bilety jednodniowe oraz podstawowe karnety wyprzedały się całkowicie zaledwie w przeciągu kilku minut od uruchomienia sprzedaży, co również świadczy o tym, jak sama firma dba o swoich informatyków.

Wszyscy, którym nie udało się zagwarantować sobie możliwości wstępu na przyszłoroczną edycję wydarzenia, wciąż mają jednak światełko w tunelu, ponieważ ograniczona liczba biletów General Admission plus i VIP jest wciąż dostępna i można je znaleźć na oficjalnej stronie festiwalu tutaj. Spodziewane jest również wypuszczenie ostatniej, niewielkiej tury biletów niedługo przed samym festiwalem w celu promocji wydarzenia. Z kim widzimy się na EDC Las Vegas 2023?

Zobacz krótki filmik zachęcający do zakupu biletów na EDC 2023
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →