News
Tomorrowland otworzył szkołę non-profit dla 1500 osób

Tomorrowland otworzył szkołę non-profit dla 1500 osób

Więcej osób będzie mogło zdobywać wykształcenie muzyczne. Wszystko dzięki nowo otwartej darmowej szkoły spod szyldu Tomorrowland

Tomorrowland otwiera własną szkołę muzyczną

Środowisko firm i artystów elektronicznych coraz ambitniej angażuje się w akcje charytatywne. Dj-e i promotorzy często mówią o problemach dotyczących obecnego środowiska, klimatu, bezpieczeństwa itd. Głęboko liczę na to, że płynie to z chęci czynienia dobra, a nie podtrzymywania dobrego PR. Tak czy inaczej, sprowadza się to do dobrych inicjatyw.

Za jedną z ostatnich akcji charytatywnych stoi Tomorrowland. Jego właściciele bowiem wraz z fundacją Ek Tara otworzyli w Indiach Tomorrowland Foundation Music & Arts. Jest to szkoła muzyczna mogąca pomieścić 1500 uczniów.

W szkole pod hasłem „jej zdolności, nieskończone możliwości” uczyć się będą same dziewczęta. Wynika to bowiem z działalności Ek Tara, która walczy o możliwość rozwoju i generowanie zysków dla kobiet ze środowisk, gdzie te są defaworyzowane.

Przeczytaj też: Nowy festiwal organizatorów Tomorrowland powróci w 2023 roku – szczegóły

Tomorrowland Foundation Music & Arts nauczać będzie muzyki, sztuki i tańca. Jest to budynek o powierzchni 413 m². Samą szkołę oficjalnie otworzył duet Lost Frequencies. Warto w tym miejscu dodać, że szkoła w pełni została sfinansowana z darów składanych przez uczestników Tomorrowland.

Oczywiście placówka, by funkcjonować, nadal potrzebuje stałego dofinansowania, dlatego jeżeli ktoś ma ochotę wpłacić coś na jej utrzymanie, to link znajdziecie tutaj.

Tomorrowland Foundation Music & Arts to kolejna inicjatywa, z której środowisko muzyki elektronicznej może być dumne. Miejmy nadzieję, że ta dobra passa nadal będzie trwać. By nie przegapić innych newsów ze świata EDM, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Lost Frequencies – Tomorrowland Mainstage 2022
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →