News
Film, który transmitowany był w sławnym teatrze. Aftermovie z Tomorrowland 2022 już dostępne

Aftermovie z Tomorrowland 2022 już dostępne

Aftermovie z letniej edycji Tomorrowland już oficjalnie w sieci. Trzeba przyznać, ze tym razem premiera wideo była wyjątkowa.

Wyjątkowa edycja Tomorrowland

Trzeba jasno powiedzieć, że tegoroczna edycja Tomorrowland już na stałe wpisze się w karty historii festiwali jako jeden z najlepszych eventów organizatorów. Powodów tego jest całe mnóstwo.

Przede wszystkim był to wielki powrót eventu. Impreza, pierwszy raz od czasu pandemii, została w ogóle zorganizowana. Jasne, w czasie największych obostrzeń Tomorrowland dalej tworzył imprezy, tyle że w sieci. Trudno je zatem doliczyć do właściwych statystyk.

Sam powrót urządzony został oczywiście z pełnym rozmachem. W końcu impreza odbywała się po raz pierwszy na przestrzeni trzech weekendów. Doliczając do tego samo zaplecze eventu czy lukratywne line-upy zawierające największe elektroniczne nazwiska, można się zgodzić, że tegoroczna edycja festiwalu była wyjątkowa.

Przeczytaj tez: Tomorrowland Winter 2023 rośnie w siłę. Do line-upu dołączyły cztery gwiazdy, trzy z nich w Polsce

Zresztą liczby same to potwierdzają. Łącznie ponad 600 tys. fanów muzyki elektronicznej z całego świata miało okazję bawić się na ostatniej edycji wydarzenia. To wszystko sprawia, że zarówno aftermovie z tegorocznego Tomorrowland, jak i sam event musiały być niepowtarzalnym doświadczeniem.

Trzeba przyznać, że organizatorzy jak zwykle bardzo się postarali. Zorganizowali oni bowiem premierę samego filmu podsumowującego imprezę w królewskim teatrze filmowym Tuschinskiego. Ponad stuletni gmach urządzony został z pełnym przepychem, co jeszcze bardziej podkreśla prestiż nowego aftermovie.

Aftermovie Tomorrowland w Pathé Tuschinski

To, co niektórzy mieli okazję oglądać w teatrze, wszyscy już teraz mogą znaleźć w sieci. Oficjalne aftermovie Tomorrowland 2022 właśnie zostało udostępnione online. Produkcja trwająca 25 minut standardowo może momentami złapać za serce nie tylko osoby wspominające swój pobyt na festiwalu, ale wszystkich fanów muzyki elektronicznej. W filmie zobaczymy, rzecz jasna, imponujące fotosy z całej imprezy.

Najnowszą produkcję Tomorrowland już teraz znajdziecie na platformie YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku. Hey – Hoo!

Tomorrowland Belgium 2022 – Official Aftermovie
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →