News
To koniec Rüfüs Du Sol? Niepokojący komunikat grupy podczas ostatniego show

To koniec Rüfüs Du Sol? Niepokojący komunikat grupy podczas ostatniego show

Fani Rüfüs Du Sol w ostatnim czasie mogli mieć powód do zmartwień. Świat obiegł bowiem komunikat o tym, że to może być koniec działalności zespołu. Przyglądamy się całej sytuacji.

Szokujące doniesienia Rüfüs Du Sol

Rüfüs Du Sol to australijska grupa muzyczna, która od ponad dekady promuje swoją twórczością muzykę elektroniczną. W końcu odsłony utworów Innerbloom, Underwater czy You Were Right można liczyć już w dziesiątkach milionów odsłon.

Zespół rok temu wydał swój album Surrender, który spotkał się z całkiem ciepłym przyjęciem przez fanów. To właśnie najnowszy krążek zespołu jest głównym powodem, dla którego ten ruszył w trasę koncertową.

Ostatnio podczas jednego z koncertów odbywających się w ramach trasy Surrender Tour padły zdania, które zaniepokoiły fanów Rüfüs Du Sol na całym świecie. Podczas grania koncertu w LA w amfiteatrze The Hollywood Bowl główny wokalista zespołu, Tyrone Lindqvis, powiedział bowiem, że bieżący koncert oraz pozostałe, które zostały w ramach trasy koncertowej, będą „ostatnimi koncertami, które grają jako jednostka.”

Przeczytaj też: Trance’owy Skytech w labelu Armina van Buurena! Polska premiera roku?

Słowa te wywołały niemałe zamieszenie w sieci. Wiele osób zaczęło przypuszczać, że zespół rozejdzie się w różne strony. W pewnym sensie właśnie to artysta miał na myśli, wygłaszając oświadczenie w The Hollywood Bowl.

Przyszłe losy zespołu niedługo później wyszły na jaw. Można powiedzieć, że wokalista Rüfüs Du Sol zagrał trochę na nosach fanów. Okazuje się bowiem, że drogi artystów rzeczywiście się rozchodzą, ale tylko jeżeli chodzi o miejsce zamieszkania.

Dotychczas wszyscy muzycy mieszkali w Los Angeles. To jednak historia, gdyż Tyrone Lindqvis przeniósł się do San Diego, a Jon George lub James Hunt ma przenieść się do Miami. Całość zatem można wziąć za żart, miejmy nadzieję jednak, że kolejne wieści, które usłyszymy ze strony zespołu, nie podniosą nam ciśnienia.

Fragment wypowiedzi Tyrone’a z koncertu w The Hollywood Bowl
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →