News
Skytech

Trance’owy Skytech w labelu Armina van Buurena! Polska premiera roku?

Ohoho, no i mamy jeden z największych sukcesów polskich producentów w tym roku. Skytech melduje się w wytwórni Armina van Buurena z kawałkiem... trance? Musimy to sprawdzić!

Trance’owy Skytech w Armada Music

Skytech to jeden z tych polskich producentów, którzy w najlepszy sposób prowadzą swoją muzyczną karierę poza granicami naszego kraju. Producent ten zdaje się zaliczać kolejne podpunkty kariery, o których marzą początkujący elektroniczni twórcy niezależnie od narodowości.

Skytech w końcu już dawno temu zaliczał współprace z ogromnymi gwiazdami EDM. Chyba wszyscy pamiętamy utwory, które wypuścił chociażby z R3habem. Artysta miał również okazję publikować kawałki w Spinnin’ Records czy występować w ich internetowym show.

Już teraz DJ dopisuje kolejny sukces na swoje konto. Skytech może się pochwalić najnowszą premierą w Armada Music, czyli wytwórni Armina vann Buurena. Nie można mówić tu jednak o debiucie, ponieważ artysta dawno temu miał już okazję wydawać tam utwory.

Mimo to w najnowszym utworze Skytecha można mówić o nowości. Kawałek Lonely With You jest bowiem produkcją trance’ową, a takiego Skytecha dawno nie słyszeliśmy. Utwór nie jest jednak brzmieniem trance’owym w najczystszej postaci, ponieważ całość posiada domieszkę popularnego w ostatnim czasie future rave’u.

Przeczytaj też: Podbojów sceny techno przez Olivera Heldensa ciąg dalszy. Posłuchaj WANNA GO BANG HI-LO

Produkcja zdecydowanie ma jednak nostalgiczny charakter utworów sprzed dekady. Numer jak najbardziej pasuje swoim brzmieniem do Armada Music. Energiczne brzmienia syntezatorów oraz hipnotyzujący wokal Mingue to coś, co zdecydowanie przekona do siebie wiele osób.

Całość kawałka jest zdecydowanym ukłonem w stronę miłośników starszych brzmień muzyki elektronicznej. Nowoczesny twist całości nie zniechęci do siebie jednak również słuchaczy gustujących w nowoczesnej elektronice. Utwór Lonely With You znajdziecie już teraz na platformie YouTube.

Skytech ft. Mingue – Lonely With You
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →