News
Powraca notowanie 100 Najlepszych Festiwali magazynu "DJ Mag"

Powraca notowanie 100 Najlepszych Festiwali magazynu DJ Mag

Pomimo zasięgów na skalę światową kolektyw DJ Mag stara się docierać do nowych grup odbiorców. Tym razem postanowili przywrócić do życia stary projekt, który ma im to ułatwić.

Luźna inicjatywa pomysłem na ogólnoświatową markę

Na przestrzeni lat projekt DJ Mag z pomysłu kilku znajomych przerodził się w światową potęgę, która swoją działalnością dociera do milionów odbiorców każdego miesiąca. O ile lista współprac portalu z artystami czy festiwalami światowego formatu stale się poszerza, tak sam kolektyw wraz z redakcją przywracają do życia dawne pomysły, które nie tylko są ciekawym sposobem na poszerzenie zasięgów, lecz także formą bezpośredniej interakcji z odbiorcą.

Przeczytaj także: Spotify otrzymało własną produkcję na Netflixie

Najpopularniejszym tego typu przypadkiem, zostawiającym tyle samo kontrowersji, co i pozytywnych odczuć, jest coroczna odsłona głosowania DJ Mag Top 100 DJs, w którym miłośnicy muzyki elektronicznej mogą oddać głos na swoich ulubionych artystów. Choć samo głosowanie przebiega w maksymalnie uproszczonej formie, ogłoszenie wyników zawsze jest przedstawiane w bardzo uroczysty sposób.

Martin Garrix zwycięzcą plebiscytu DJ Mag Top 100 DJs 2017

Źródło: DJ Mag

Najczęściej przewodzą temu występy zwycięzców plebiscytu, którzy wraz z oficjalnym tytułem najlepszego DJ-a na świecie zdaniem odbiorców świętują wraz z czołówką artystów sceny EDM. Według oficjalnych danych co roku w głosowaniu bierze udział niespełna milion odbiorców z całego świata, a wraz z rozszerzeniem zainteresowania samym DJ Magiem kolektyw postanowił przywrócić do życia dawny pomysł.

Najlepszy festiwal na świecie to…

Pokrewnym projektem głosowania Top 100 DJs było zorganizowane przez kolektyw Top 100 Festivals, które odbywało się w niemal identyczny sposób z jednym wyjątkiem. Głosów nie oddawaliśmy na swoich ulubionych artystów, lecz na ulubiony festiwal. Oczywiste wtedy było zwycięstwo Tomorrowland, jak się później też stało. Kolektyw postanowił przywrócić do życia ten plebiscyt, gdzie obecnie wraz z ogromnym rozwojem światowego rynku festiwalowego faworyt głosowania może wcale nie być taki oczywisty. Aby oddać głos, jak zawsze wystarczy się udać na stronę DJ Magu w linku tutaj, zalogować się oraz zdecydować, który festiwal Waszym zdaniem powinien wygrać. Macie już swojego faworyta?

Armin Van Buuren Live, DJ Mag Top 100 DJs Awards 2021
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →