News
Audioriver 2023

To się dzieje! Audioriver Festival 2023 z pierwszymi szczegółami

Jest oficjalne oświadczenie organizatorów Audioriver! Płocki festiwal nie opuszcza mapy największych muzycznych eventów w Polsce, a my kolejny raz będziemy mogli słuchać setów największych gwiazd gatunków house i techno w jednym miejscu.

Audioriver – co wiemy?

Organizatorzy płockiej imprezy właśnie zapowiedzieli kolejną, 16. już edycję festiwalu. Audioriver 2023 odbędzie się w dniach od 28 do 30 lipca w tej samej lokalizacji co do tej pory – nieopodal Wzgórza Tumskiego w Płocku.

Festiwal zrzeszający fanów muzyki elektronicznej jest organizowany od 2006 roku. W przeszłości pojawiały się tam gwiazdy muzyki house, techno, drum and bass i wielu innych gatunków, a do tych najbardziej rozpoznawalnych gości należeli m.in. Paul Kalkbrenner, Solomun, zespół Noisia, Richie Hawtin, projekt Modestep i wielu innych uznanych artystów.

Przeczytaj również: EDC Las Vegas 2023 z najszybszą w historii sprzedażą biletów

Na ten moment nie wiemy nic odnośnie artystów, którzy mieliby pojawić się na nadchodzącej odsłonie eventu, lecz znając poprzednie edycje jesteśmy pewni, że będzie kogo słuchać.

Za nami 15 edycji festiwalu oraz tona emocji i doświadczeń, które mogliśmy dzielić z najwspanialszą publicznością. Zawsze powtarzamy, że magia Audioriver to ich zasługa. Bardzo im za to dziękujemy i już dzisiaj zapraszamy wszystkich do wspólnego świętowania w dniach 28-30 lipca 2023 roku. Nasz zespół czeka wiele wyzwań – rok 2022 był jednym z najtrudniejszych, bowiem festiwal powrócił do Płocka po dwóch pandemicznych latach, a nasze 15. urodziny mocno utrudniły warunki pogodowe. Po każdej edycji wyciągamy wnioski i przystępujemy do przygotowań z mocnymi celami. Pracujemy nad nowymi projektami aranżacji terenu i już teraz możemy zapowiedzieć, że festiwal jeszcze bardziej zmieni się pod względem wizualnym. Program artystyczny będzie równie ciekawy i różnorodny, a dodatkowo planujemy jeszcze więcej aktywności pozamuzycznych, do którego zaangażujemy osoby reprezentujące świat kultury i ważne projekty społeczne. Audioriver to nie tylko zabawa, ale przede wszystkim wartości, którymi kierujemy się od samego początku – równość, wolność wyrażania siebie i wzajemny szacunek. Przygotowania do festiwalu ruszają pełną  parą i już odliczamy dni do spotkania z publicznością w przyszłym roku

– mówi Piotr Orlicz-Rabiega, organizator Audioriver.

Już za kilka dni, bo 13 października, rozpocznie się sprzedaż biletów na 16. edycję Audioriver. Wejściówki będą dostępne na stronie Biletomat.pl aż do wyczerpania zapasów. Radzimy się spieszyć, bo festiwal ma szeroką rzeszę fanów, którzy tylko czekają, żeby znaleźć się pod koniec lipca nad Wisłą. Nie zwlekajcie!

Audioriver żyje i ma się dobrze!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →