News

Timmy Trumpet i R3HAB stworzyli nową wersję TikTokowego hitu

TikTok to nie tylko miejsce, gdzie tańczy się do trendów czy promuje niedojrzałe treści. Ten portal to także kolebka aspirujących młodych artystów, których jest naprawdę masa. Teraz wkroczyli tam Timmy Trumpet, R3HAB oraz Naeleck, którzy postanowili stworzyć własną wersję tamtejszego hitu! Jak brzmi nowe Dom Dom Yes Yes? Sprawdźmy to!

Remiks hitu z TikToka a’la Timmy Trumpet i R3HAB

Od połowy marca dochodziły nas słuchy, że Timmy, R3HAB oraz Naeleck stworzyli nową wersję TikTokowego przeboju. Przedmiotem ich współpracy okazała się piosenka bułgarskiego piosenkarza – Bisera Kinga. Dom Dom Yes Yes zostało wydane na początku 2022 roku i od razu uzyskało pozytywny feedback ze strony mieszkańców Turcji, Grecji czy innych pobliskich krajów. Dlaczego utwór stał się tak popularny?

Swoje trzy grosze do międzynarodowego sukcesu Dom Dom Yes Yes dołożył 29-letni Turek – Yasin Cengiz. To on spopularyzował track do tego stopnia, że dzięki niemu zyskał sporą rzeszę fanów. Jego profil na TikToku obserwuje teraz ponad 8 i pół miliona ludzi. Przez ostatnie miesiące na platformie pojawili się użytkownicy z innych krajów, którzy naśladowali zachowania influencera. Czy Timmy Trumpet i R3HAB wybrali dobry moment na wydanie swojego remiksu?

Przeczytaj również: Na platformie Disney+ pojawi się koncert live projektu Martina Garrixa

Jeszcze przed premierą australijsko-holendersko-francuski projekt supportowały takie postacie jak Dimitri Vegas & Like Mike czy Jay Hardway. Czy oznacza to, że Dom Dom Yes Yes w wersji EDM-owej odpowiednio spełnia swoje zadanie? Najnowsza odsłona popularnego tracka proponuje nam house’owe doznania w odpowiednim klimacie. Twórcy zadbali o to by kawałek nie stracił swoich bułgarskich korzeni.

Muszę szczerze przyznać, że jak na mainstreamowe brzmienie i TikTokowe pochodzenie utwór zasługuje w dużej mierze na pozytywne recenzje. Dom Dom Yes Yes od Trumpeta i R3HABA może nie jest szczytem ich możliwości, ale nie czułem dyskomfortu słuchając tej produkcji. Pewnie numer ten nie spodoba się każdemu, jednak nieironicznie można go słuchać, a Bałkańscy słuchacze EDM-u na pewno będą usatysfakcjonowani takim brzmieniem!

Posłuchaj Dom Dom Yes Yes od Timmy’ego Trumpeta, R3HABA i Naelecka!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →