News

Hardwell, Martin Garrix i inni – sety gwiazd Ultra Miami 2023 już dostępne

Ultra Miami 2023 jest już historią! Największe miasto Florydy przez trzy dni było stolicą muzyki EDM, gdzie pojawiły się największe gwiazdy. Już teraz na YouTube możecie znaleźć wiele setów, które pochodzą z oficjalnych źródeł. Jeśli szukacie jak największej ilości materiału z UMF 2023 to jesteście w dobrym miejscu! Sprawdźcie sami!

Ultra Miami 2023 – sety największych gwiazd

Coroczny festiwal Ultra Miami jest jednym z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu DJ’a czy też fana EDM-u. Od kilkunastu lat na YouTube pojawiają się oficjalne materiały z tegoż przedsięwzięcia. W tym roku nie było inaczej, bo masa koncertów z Florydy została już oficjalnie udostępniona. Takie postacie jak Martin Garrix, Hardwell czy Armin van Buuren podzieliły się już ze swoją publiką pełnymi setami.

Nie brakuje oczywiście materiałów z nieoficjalnych źródeł. Na ten moment wiemy, że takie postacie jak Zedd, Tiesto czy zespół Swedish House Mafia jeszcze nie dodali swoich setów na YouTube. W tym przypadku na pomoc przybywają inni internauci, którzy zadbali o to by każdy miał swobodny dostęp do jak największej ilości koncertów. My jako FTB jesteśmy jednak fanami oficjalnych produkcji, jednakże takich zdecydowanie nie brakuje!

Przeczytaj również: Czy ktoś powiedział techno? MAYDAY w tym roku ponownie zawita do Spodka

Lista aliasów, która przez ostatnie dni udostępnia sety stale się powiększa. W trakcie Ultra Miami 2023 zostało zaprezentowanych naprawdę wiele niewydanych tracków, jednak jest to temat na osobny artykuł. ID jest tak dużo, że udostępnimy Wam materiałów na kolejne kilkadziesiąt minut. Masę nowości przedstawili m.in. Afrojack, Hardwell czy Alesso. Swoje trzy grosze dołożył też Martin Garrix, którego podopieczni ze STMPD RCRDS mieli sporo do zaoferowania.

Jeżeli stęskniliście się za Bayfront Park i najsławniejszą sceną Ultra na świecie to nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do obejrzenia jak największej ilości setów prosto z Miami! Teraz zostało Wam jedynie zaplanować sobie kilka, a nawet kilkanaście godzin wolnego czasu i zanurzyć się w otchłań EDM-u. Oto sety prosto z Ultra Miami 2023!

Afrojack @Ultra Miami 2023

Alesso @Ultra Miami 2023

Armin van Buuren @Ultra Miami 2023

David Guetta @Ultra Miami 2023

Endless Summer (Sam Feldt & Jonas Blue) @Ultra Miami 2023

Gareth Emery @Ultra Miami 2023

Hardwell @Ultra Miami 2023

Marshmello @Ultra Miami 2023

Martin Garrix @Ultra Miami 2023

Nicky Romero @Ultra Miami 2023

Swedish House Mafia @Ultra Miami 2023
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →