News

Tomorrowland udostępnił sety z tegorocznej zimowej odsłony festiwalu

Wygląda na to, że nie tylko organizatorzy Ultra Miami szybko uwinęli się z dostarczeniem materiałów dla DJ-ów. Od wczoraj na oficjalnym kanale festiwalu Tomorrowland pojawiają się sety prosto z edycji Winter 2023. Kogo koncertu z Alpe d'Huez możemy posłuchać już teraz? Ile godzin EDM-u przed nami? Przekonajcie się sami!

Tomorrowland Winter 2023 – posłuchaj setów

Częściej tegorocznej edycji Tomorrowland Winter 2023 były jedne z największych gwiazd w EDM-owym przemyśle. Goście francuskiego Alpe d’Huez mogli przez tydzień dać pochłonąć się mocy muzyki elektronicznej. Oczywiście zrobili to w akompaniamencie piosenek od prawdziwych legend i nie tylko. W tym roku w Alphach zagrali m.in. Afrojack, Axwell, duet Dimitri Vegas & Like Mike czy Martin Garrix!

Być może był to festiwal zdecydowanie mniejszych rozmiarów od Ultra Miami 2023. Była to jednak jak już wcześniej wspominałem idealna rozgrzewka dla oglądających livestreamy. Od zakończenia imprezy nie minął nawet tydzień, a już teraz możemy na kanale YouTube Tomorrowland znaleźć prawie trzydzieści setów! Na ten moment brakuje jednak materiałów największych gwiazd wydarzenia, jednak niedługo powinno się to zmienić!

Przeczytaj również: Hardwell, Martin Garrix i inni – sety gwiazd Ultra Miami 2023 już dostępne

W tej chwili największą popularnością na kanale Tomorrowland cieszy się set brazylijskiego wirtuoza muzyki house czyli Vintage Culture. Jest to bardzo pozytywny prognostyk przed jego występem na kołobrzeskim Sunrisie. W ciągu zaledwie 24 godziny zdążył on zebrać prawie 50 tysięcy wyświetleń. Nie brakuje jednak materiałów z koncertów takich gwiazd jak Afrojack, R3HAB czy W&W. Myślę, że każdy powinien znaleźć tutaj coś dla siebie!

Jednym z największych zaskoczeń Tomorrowland Winter 2023 był występ Johna Newmana. Tak, chodzi o tego samego, który stworzył legendarne Love Me Again czy współpracował z Calvinem Harrisem. W ramach swoje koncertu we Francji podzielił się z nami swoimi DJ-skimi, które okazały się naprawdę przyzwoite. Angielski piosenkarz zaprezentował piosenki takich twórców jak np. DubVision, R3HABA czy projektu Hard Rock Sofa!

Posłuchaj setów prosto z Tomorrowland Winter 2023 – playlista YouTube
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →