News

Na platformie Disney+ pojawi się koncert live projektu Martina Garrixa

Już za chwilę rozpocznie się zupełnie nowy rozdział w historii pobocznego projektu Martina Garrixa. AREA21 wraca po ponad roku przerwy z nie byle jakim przedsięwzięciem. Po raz pierwszy usłyszymy Holendra oraz Maejora w wersji live concert. Show Live On Planet Earth ukaże się już niedługo, ale co dokładnie o nim wiemy? Przekonajcie się sami!

Martin Garrix i AREA21 powraca?

Po raz pierwszy usłyszeliśmy o AREA21 za sprawą samego Martina Garrixa i numeru Spaceships. Holender zadebiutował pierwszy track projektu podczas Ultra Miami 2016. Jak się okazało, to posunięcie było strzałem w dziesiątkę. Poboczny alias 26-latka bardzo szybko uzyskał przytłaczająco pozytywny feedback ze strony fanów. Wspomniany numer jest też jednym z pierwszych, który został wydany na STMPD RCRDS. Wydaje się to być niepojęte, ale od tamtego momentu minie w tym roku 7 lat.

W latach 2016-2019 otrzymaliśmy od AREA21 zaledwie sześć piosenek. Wszystko zaczęło się zmieniać kiedy światło dzienne ujrzał pierwszy singiel z wtedy nadchodzącego albumu Greatest Hits Vol. 1. Wspomniany krążek wydany został w połowie listopada 2021 roku, więc czy kwiecień 2023 jest dobrym momentem na powrót tegoż duetu? Takie numery jak La La La, Followers czy Mona Lisa pokazały, że Martin Garrix doskonale odnajduje się nie tylko w EDM-ie.

Przeczytaj również: Tomorrowland udostępnił sety z tegorocznej zimowej odsłony festiwalu

Od momentu wydania Greatest Hits 1 minęło teraz około półtora roku. Kilka dni temu za pośrednictwem socialmediów AREA21 dowiedzieliśmy się o show zwanym Live On Planet Earth. Jest to specjalny koncert przygotowany przez Martina Garrixa i Maejora, który od 5 kwietnia będzie dostępny na platformach Hulu oraz Disney+. Holendra nie spotkamy przy deckach, ale za to z gitarą!

Muszę szczerze przyznać, że AREA21 to jeden z niewielu pobocznych aliasów wielkiej EDM-owej gwiazdy, który wzięto na bardzo poważnie. David Guetta jest Jackiem Backiem, W&W występują również jako NWYR, ale to Martin Garrix wypada na tle takich projektów najlepiej. Duet z Maejorem, GRX, Ytram – to wszystko jego sprawka i we wszystkim odnajduje się znakomicie. Change my mind.

Tak prezentować się będzie koncert live od zespołu AREA21!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →