News

Najnowszy numer Calvina Harrisa otrzyma remiksy od David Guetty i Hardwella

Już kilkanaście dni minęło od jednej z najciekawszych premier roku 2023. Miracle od Calvina Harrisa i Ellie Goulding otrzymała bardzo pozytywny feedback od fanów Szkota, krytyków muzycznych, a nawet pasjonatów gatunków trance. Track ten otrzymał zupełnie nowe wcielenie, bo już niedługo ukażą się jego remiksy. Kto je przygotował i jak brzmią? Sprawdźcie sami!

Calvin Harris we współpracy z legendami

Takich postaci jak David Guetta czy Hardwella nie trzeba nikomu przedstawiać. Ultra Miami 2023 było idealnym momentem na to, aby pokazać światu swoje najnowsze dzieła. Holenderski producent big room techno zaskoczył wieloma ID, a w tym produkcjami z Ollym Jamesem czy duetem Blasterjaxx. Podobnie zrobił Francuz, bo podczas jego koncertu rozbrzmiały nigdy wcześniej nieprezentowane numery dla The Chemical Brothers czy Vintage Culture.

Oba sety miały jednak ze sobą jeden wspólny i na dodatek ważny element. Kilka tygodni temu światło dzienne ujrzał numer Miracle, który okazał się być trzecią kooperacją Calvina Harrisa i angielskiej piosenkarki. Szkot zapewniał nas od samego początku, że będzie to idealnie zwieńczenie trylogii z angielską piosenkarką. Track ten okazał się być EDM-owym strzałem w nostalgiczną modę. Track okazał się być projektem sięgającym brzmieniem do lat 1995-2003.

Przeczytaj również: Hardwell, Martin Garrix i inni – sety gwiazd Ultra Miami 2023 już dostępne

Na tą chwilę czyli około dwa tygodnie po premierze Miracle znalazło się na szczytach list przebojów w Wielkiej Brytanii. Myślę, że to tylko kwestia czasu kiedy kawałek zacznie zdobywać dziesiątki milionów odtworzeń na Spotify. Teraz jednak chciałbym przedstawić Wam plany Davida Guetty oraz Hardwella co do tej piosenki. Ci dwaj przygotowali naprawdę niespodziewane brzmienia!

Holenderska legenda big roomu nadała produkcji Harrisa jeszcze bardziej trance’owego brzmienia. Już teraz remiks Hardwella jest dostępny do przesłuchania na jego oficjalnym kanale YouTube. David Guetta z kolei stworzył wersję w klimatach future rave. Sądzę jednak, że przed Miracle znacznie więcej nowych odsłon. Tak jak mówiłem, Calvin Harris został trendsetterem, a to wszystko przez jedną piosenkę. Dla EDM-u przyszły naprawdę ciekawe czasy!

Oto bardziej trance’owa wersja utworu Calvin Harrisa…

..,a tutaj odsłona future rave’owa od Davida Guetty
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →