News
Swedish House Mafia nie zniknie za szybko! Pierwsze show w Europie na 2023 rok potwierdzone

Swedish House Mafia nie znikną za szybko! Pierwsze show w Europie na 2023 rok potwierdzone

Pierwszy występ Swedish House Mafii w 2023 na Starym Kontynencie już potwierdzony. Gdzie w przyszłym roku zawędruje słynne trio?

Swedish House Mafia wracają do Europy w 2023

Swedish House Mafia wystąpią w przyszłym roku na europejskim festiwalu – to już pewne. Wiele fanów w tym miejscu może odetchnąć z ulgą. Za słynnym szwedzkim trio od pewnego czasu ciągnie się bowiem mnóstwo niepowodzeń.

Począwszy od średniego przyjęcia Paradise Again, ostatniego albumu zespołu, na nieszczęśliwych wpadkach, jakim było chociażby stracenie milionów złotych w sprzęcie audio kończąc. Zatem zabukowanie zespołu może ucieszyć wielu fanów grupy muzycznej.

Wiele osób bowiem obawiało się, że ostatnia zła passa SHM może spowodować prędki rozpad zespołu. Informacja o pewnym koncercie w przyszłym roku jednak jednoznacznie niszczy te przypuszczenia. Gdzie zatem ogłoszeni zostali muzycy?

Przeczytaj też: EDC Las Vegas 2023 z najszybszą w historii sprzedażą biletów

Na najsłynniejszym angielskim elektronicznym festiwalu. Mowa oczywiście o Creamfields, w tym przypadku edycji North. Impreza odbywająca się od 24 do 27 sierpnia stawia zatem bardzo mocny punkt na swoim line-upie.

Jest to pierwsze oficjalne ogłoszenie koncertu w przyszłym roku w Europie. Inaczej jest jednak za oceanem, tam już wcześniej obecność Swedish House Mafii potwierdziło Ultra Music Festival w Miami.

O ile jednak wycieczka do Stanów może być dla niektórych mało realna, tak w przypadku Anglii sprawa zapewne wygląda zupełnie inaczej. Dla wszystkich, których najnowsze ogłoszenie Creamfields przekonało do zakupienia wejściówki, mam jednak przykrą wiadomość.

Na festiwal nie można się dostać gdyż… już teraz wszystkie bilety zostały wyprzedane. Jest to imponujący wynik, patrząc na to, kiedy odbywać się będzie sama impreza. Miejmy nadzieję, że w sieci pojawi się chociaż zapis wideo koncertu. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Swedish House Mafia – Coachella 2022 full set
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →