News
Gdyby nie został piłkarzem, byłby promotorem na Ibizie. Zawodnik Manchesteru City zostanie DJ-em?

Gdyby nie został piłkarzem, byłby promotorem na Ibizie. Zawodnik Manchesteru City zostanie DJ-em?

Światowej klasy piłkarz zostanie DJ-em? To całkiem niewykluczone, patrząc na nowe hobby zawodnika Manchesteru City.

Z boiska do klubu?

Świat sportu i muzyki lubi się przenikać. Wielokrotnie wydarzenia sportowe zostają upiększone koncertami znanych nam artystów. Z drugiej strony DJ-e również bardzo chętnie zapraszają sportowców na scenę podczas swoich koncertów. Pokazał to chociażby Martin Garrix, grając koncert dla kierowcy F1 Maxa Verstappena.

Mamy również przypadek Shaqa O’Neala, który po zakończeniu sportowej kariery przerzucił się za konsolety DJ-skie i idzie mu to tak dobrze, że regularnie grywa na największych światowych wydarzeniach. Być może w przyszłości będziemy mogli obserwować kolejny taki przypadek.

Jack Grealish, czyli zawodnik Manchesteru City, podzielił się bowiem z fanami swoim nowym hobby. Jak się okazuje, piłkarz, który na swoim koncie ma już ponad 40 oficjalnych bramek, od niedawna próbuje swoich sił z DJ-ką.

Przeczytaj też: Program konferencyjny ADE 2022 zamknięty. Do składu dołączyli m.in. Hardwell i Martin Garrix

Sportowiec, który w świecie muzycznym tytułuje się DJ Grealo, podczas gry (tej muzycznej) miesza ze sobą wiele gatunków – od house’u zaczynając, na hip-hopie kończąc. Jak sam przyznaje jednak, nowe hobby ma na razie być tylko poszerzeniem jego horyzontów:

Oglądałem jakieś [rzeczy] w telewizji, i wtedy pomyślałem: „Właściwie nie robię wielu rzeczy poza futbolem. Więc chcę się nauczyć robić jakieś rzeczy”. Ludzie mówią, że DJ-owanie – kiedy już się w tym połapiesz, oczywiście zajmuje to dużo czasu. Jest czymś, co naprawdę można polubić.

Można zatem zakładać, że sportowej karierze piłkarza nic na razie nie zagraża. Z drugiej strony jednak 27-latek nie będzie grał wiecznie. Można zatem mieć nadzieje, że na sportowej emeryturze głośniej usłyszymy o DJ Grealo. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

C-Bool – DJ Is Your Second Name
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →