News
MARTEN HØRGER

MARTEN HØRGER na żywo z Burning Man 2022 [video]

Niemiecki DJ wywodzący się z labelu Confession pojawił się w tym roku na amerykańskim festiwalu muzyki elektronicznej o nazwie Burning Man 2022. Jego set jako jeden z nielicznych pojawił się w wersji audiowizualnej na jego oficjalnym kanale YouTube. Jak wyglądał koncert MARTENA, jakie piosenki zagrał i czy spodobał się publiczności? Sprawdźcie sami!

MARTEN spisał się na medal

MARTEN HØRGER na festiwalu Burning Man zadebiutował znacznie wcześniej. Po raz pierwszy pojawił się tam już cztery lata temu, gdzie prezentował swoje pierwsze wydania z labelu Confession. Jak widać, organizatorzy zwrócili się do niego po raz kolejny, bo około miesiąc temu, a dokładnie 1 września mogliśmy oglądać jego poczynania na Black Rock Desert w stanie Nevada. Jednak nie tylko on reprezentował na tym evencie house’owy odłam. Podczas tej odsłony swoje koncerty zagrały gwiazdy pokroju Vintage Culture, Diplo czy Johna Summita.

Przeczytaj również: Autor Do It To It przedstawia nowy singiel. Dorówna tegorocznemu hitowi?

Set Niemca z Burning Man 2022 to prawdziwa gratka dla fanów gatunku bass oraz tech house’u. Podczas koncertu mogliśmy usłyszeć jego ostatnie hity, a przede wszystkim Let’s Try It, które, jak się okazało, porwało naprawdę wielu słuchaczy. Przełożyło się to na ponad dwa i pół miliona odtworzeń na Spotify. Nie zabrakło również jego ostatniej kooperacji z Tchamim, a także prawdziwego porywacza tłumów w postaci Out Of The World. Warto w tej chwili wspomnieć, że MARTEN nie skupiał się tylko i wyłącznie na swoich produkcjach. Wręcz przeciwnie, w jego secie usłyszeliśmy takie przeboje jak Miracle Maker, Drugs From Amsterdam czy We Don’t Need od Olivera Heldensa i Piero Pirupy.

Na koniec bardzo ciekawe smaczki ze strony samego MARTENA. W jego secie znajduje się aż siedem tracków ID, z czego tylko trzy zostały potwierdzone jako produkcje Niemca. Zostały one porozmieszczane przez niego w różnych momentach występu, także radzę dokładnie wsłuchać się w to, co gra nasz zachodni sąsiad, bo w zanadrzu posiada być może przyszłe festiwalowe hity. Jego intro z tego setu to prawdziwy potwór, a reszty nie zdradzam, bo to Wy powinniście ocenić jego poczynania!

Niemiecki producent porwał publiczność Burning Man 2022!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →