News

Eric Prydz z rezydenturą na Ibizie w 2023 roku! Sprawdź szczegóły

Klubowy sezon 2023 na Ibizie zdaje powoli wybudzać się z zimowego snu. Od pewnego czasu otrzymujemy informacje o rezydenturach czy nadchodzących imprezach w Amnesii i innych tego typu lokalach. Teraz do grona DJ-ów, którzy za kilka miesięcy zabawią na Balearach, dołączył Eric Prydz! Jego rezydentura będzie jedyna w swoim rodzaju.

Eric Prydz wraca na Ibizę

To już pewne! Tego lata szwedzka legenda muzyki elektronicznej wróci na Ibizę, a dokładniej do klubu Hi! Jego rezydentura trwać będzie dwa miesiące, od 3 lipca do 4 września. Przez ten czas zagra on podczas dziesięciu imprez!

Eric Prydz nie będzie pojawiać się sam. Supportem jego występów będzie znakomity Adam Beyer, jednak to nie wszystko! Od pewnego czasu Szwed zajmuje się produkcją specjalnej wersji projektu HOLO – odwiedzający klub Hi będą więc mogli być świadkami holograficzno-muzycznej przygody z najwyższej półki! Na deser warto wspomnieć, że na innej sali w tym czasie grać będzie niezawodny Patrick Topping!

Przeczytaj również: House na piedestale. John Summit zagrał seta dla BBC Radio!

Eric Prydz + Hi Ibiza + HOLO to naprawdę wspaniałe połączenie. Powiem szczerze, że rezydencje tego lokalu wyglądają naprawdę solidnie i Szwed będzie miał solidnych „współpracowników”. Tak prezentują się tamtejsze rezydentury w tygodniu:

  • Wtorek: The Martinez Brothers, Paco Osuna
  • Środa: FISHER, Vintage Culture
  • Czwartek: Tale of Us
  • Piątek: David Guetta, MORTEN, MEDUZA, James Hype
  • Sobota: Black Coffee, Damian Lazarus
  • Niedziela: Glitterbox

Muszę przyznać, że teraz, gdy do zespołu dołączyli Eric Prydz z HOLO, Adam Beyer oraz Patrick Topping, wszystko stało się jasne: Hi Ibiza ma bez wątpienia jeden z najciekawszych rozkładów tygodniowych na świecie! Wraz z Ushuaią jest to prawdziwa mekka muzyki elektronicznej! Oczywiście nie wszystkie rezydentury w balearskich klubach zostały już potwierdzone. Sądzę jednak, że trudno będzie przedstawić mocniejszy skład na sezon 2023!

Tak prezentuje się oficjalny plakat rezydentury Szweda w klubie Hi!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →