News
House na piedestale. John Summit zagrał seta dla BBC Radio!

House na piedestale. John Summit zagrał seta dla BBC Radio!

John Summit z miksem dla BBC Radio. Jakie utwory zagrała najbardziej czasie błyszcząca się w ostatnim czasie gwiazda house'u?

John Summit z kolejnym wielkim osiągnięciem

Polski mainstream dopiero powoli zaczyna odkrywać Johna Summita. Jest to o tyle niezwykłe, że amerykański DJ od dłuższego czasu już robi ogromną karierę. Polska elektroniczna branża ma jednak problemy przy wyłapywaniu twórców z wyraźnym potencjałem.

W czasach kiedy cały świat ekscytował się fenomenem Johna, w Polsce jego nazwisko nikomu nic nie mówiło, a obecnie kiedy wszędzie producent jest gwiazdą światowego formatu, u nas stopniowo przybiera na popularności.

Temat braku refleksu oraz odwagi w przypadku promowania wschodzących twórców na naszej scenie jest jednak tematem rzeką. Temat ten szerzej omówiliśmy niemal rok temu, poruszając historię Summita również.

Przeczytaj też: Złe prognozy dla EDM w Polsce? House – mainstream za oceanem, underground w naszym kraju

Mówiąc o sukcesach twórcy za granicą nie można nie wspomnieć o jego ostatnim osiągnięciu. John Summit został zaproszony do BBC Radio 1, gdzie w programie prowadzonym przez Pete’a Tonga zagrał niemal dwugodzinny miks

Całość, jak łatwo się domyśleć składa się z zgrabnie dobranego house’u. Nie brakuje utworów samego Summita pokroju Beauty Sleep, La Danza czy What A Life oraz jego remiksów chociażby utworów Kx5 lub The Believers.

Sam set świetnie powinien poradzić sobie zarówno na domówce jak i przy pracy. Zapisu z występu Summita posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy MixCloud. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na naszym Facebooku.

John Summit – BBC Radio 1 Essential Mix (25-02-2023)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →