News

STMPD RCRDS Mixtape 2022 już jest! Mamy polski akcent

Wczoraj powitaliśmy rok 2023! Nadal trwa czas na podsumowanie ostatnich 365 dni pracy danych artystów, jak i również ich labeli. Jednym z ich jest oczywiście STMPD RCRDS, które od kilku lat prezentuje nam specjalne Mixtape'y podsumowujące poprzednie lata. Teraz nie jest inaczej, bo od jakiegoś czasu możecie słuchać jego najnowszej odsłony! Sprawdźmy, co przygotował dla nas Martin Garrix i włodarze wytwórni!

Podsumowanie roku a’la STMPD RCRDS!

Od jakiegoś czasu w Internecie pojawiają się wszelakie podsumowania pracy EDM-owych producentów muzycznych przez ostatnie 365 dni. W przypadku holenderskiej wytwórni nie jest inaczej, ponieważ już piąty raz z rzędu tradycja została podtrzymana. STMPD zaprezentowało oficjalny, dwuczęściowy Mixtape zawierający tracki wydane tylko i wyłącznie pod swoją banderą.

STMPD RCRDS Mixtape 2022 – Side B zawiera w sobie produkcje house’owe przygotowe przez takie gwiazdy jak np. NUZB, projekt Drove czy Zonderling. Jest to znacznie spokojniejsza odsłona holenderskiej wytwórni w przeciwieństwie do tego co znajduje się „po drugiej stronie” kasety magnetofonowej. Taki zabieg stosuje się u nich już cztery lata i myślę, że to bardzo fajny sposób na oddzielenie tych klimatycznych brzmień od gwiazd siegających już mainstreamu.

Przeczytaj również: Skrillex przekroczył ponad 18 MILIARDÓW streamów jako artysta

Side A jest naszpikowana najbardziej znanymi wydaniami ze STMPD w 2022 roku. Nie zabrakło oczywiście wydań Martina Garrixa z jego debiutanckiego albumu Sentio. W tym zestawieniu znaleźli się również Julian Jordan, TV Noise, Brooks czy nawet nasz rodak – Blinders z numerem Lost Control. Wcale mnie nie dziwi jego obecność na tej playliście, bo sam pokazał nam jeden z najlepszych powrotów w 2022!

Nie pozostaje mi teraz nic więcej jak zaprosić Was do przesłuchania obu tych miksów. Czekają na Was prawie dwie godziny wysokiej klasy muzyki elektronicznej z jednej z najlepszych wytwórni muzyki elektronicznej na świecie. Jakiego utworu ze STMPD RCRDS zabrakło w tych zestawieniach? Czego oczekujecie od Martina Garrixa w 2023 roku? Poinformujcie nas o tym wszystkim na naszym facebookowym fanpage’u – FTB.pl!

Posłuchaj miksów podsumowujących rok 2022 w STMPD RCRDS!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →