News
Steve Angello i Sebastian Ingrosso wracają jako duet Buy Now z EP-ką

Steve Angello i Sebastian Ingrosso wracają z EP-ką jako duet Buy Now

Legendarny duet Buy Now tworzony przez Steve'a Angello i Sebastiana Ingrosso postanowił powrócić z EP-ką. Mamy idealne zakończenie roku?

Buy Now odbuduje Swedish House Mafię?

Swedish House Mafia ma na swoim koncie wiele ogromnych hitów. Historia dobitnie pokazuje jednak, że artyści ze Szwecji radzą sobie równie dobrze osobno, jak i w duetach. Większość z nas zapewne pamięta jeszcze duet Axwell /\ Ingrosso, który, debiutując w 2014 roku, szybko podbił serca fanów.

To jednak nie jest jedyny duet tworzony przez członków SHM. W trochę innej kombinacji bowiem w 2005 roku powstał Buy Now, czyli projekt tworzony przez Sebastiana Ingrosso oraz Steve’a Angello.

Artyści, po niemal 20 latach, postanowili reaktywować projekt. Pierwszy raz stało się to we wrześniu tego roku. Wtedy to artyści wraz z Salvatore Ganaccim wydali rytmiczny kawałek Let You Do This. Jak się okazuje, utwór ten nie był jedynym, który będzie można usłyszeć od Buy Now jeszcze w 2022.

Przeczytaj też: Sebastian Ingrosso i Steve Angello reaktywowali projekt z 2005 roku. Posłuchajmy „Let You Do This!”

Na zakończenie roku duet postanowił wydać całą EP-kę. Brzmi to może zbyt okazale, patrząc na zawartość. EP-ka zatytułowana Church zawiera bowiem zaledwie 2 kawałki. Trzeba jednak przyznać, że o ile pierwszy utwór Church trwa niecałe 4 minuty, tak drugi, Speak Up, zachowuje strukturę dawnych utworów, trwając ponad 6 minut.

Zresztą długość to nie jedyne, co nawiązuje do minionych lat. Utwory mają kolejno acidową oraz ambientowo-breakbeatową naturę, więc i tutaj również da się wyczuć oldschool. Całość wykonana z duetem PARISI zdecydowanie będzie próbowała przekonać do siebie fanów muzyki elektronicznej z początku XXI wieku. Czy jej się uda? Koniecznie dajcie nam znać na naszym Facebooku!

Buy Now – Church
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →