News

Steve Aoki łączy siły z Galantis! Jak sprawdza się gwiazdorskie połączenie?

Steve Aoki praktycznie zawsze zaskakuje swoimi gośćmi na najnowszych trackach. Tym razem nie jest inaczej, bo przy produkcji Hungry Heart pomagał duet Galantis oraz jedna ze znanych piosenkarek! Czy dzisiejsze wydanie amerykańskiego DJ-a zaspokoi potrzeby jego fanów i podbije listy przebojów? Jest na dużo szansa, ale najpierw sprawdźmy jak brzmi!

Steve Aoki z gwiazdorską obsadą

Amerykańsko-koreański DJ rozpoczął rok 2023 singlem stworzonym z gwiazdą poprzedniej edycji Sunrise Festival – Regardem. Ich wspólny numer pt. New York nie przyjął się jednak najlepiej z uwagi na generyczne brzmienie. Znacznie lepiej było w przypadku jego kolejnego wydanie o nazwie Differente. Czy większa liczba ilość wyświetleń była związana z udziałem zespołu CNCO w piosence? Najpewniej tak, lecz podobnie sprawa wygląda z najnowszym wydaniem 45-latka.

Hungry Heart to najnowsze wydanie Steve’a Aoki’ego, do którego zaprosił szwedzki duet Galantis oraz znaną amerykańską wokalistkę – Hayley Kiyoko. Czy takie połączenie sprawi, że dzisiejsza premiera DJ’a w końcu trafi na sam szczyt list przebojów na całym świecie? Może nie mówimy tutaj o pierwszych miejscach, ale w pewnych krajach utwór na pewno przyjmie się bardzo dobrze.

Przeczytaj również: Aktor i gwiazdy house’u? Tak brzmi numer Idrisa Elby i duetu Solardo

Utwór można określić jako mainstreamowy, lecz można w nim oczywiście usłyszeć wkład pracy projektu Galantis. Kto by się spodziewał, że tak niecodzienne połączenie może brzmieć naprawdę przyjemnie? Dużo dają tutaj mocne wokale Hayley Kiyoko, które są odpowiednio podkreślone w dropie poprzez efekty znane z produkcji Szwedów. Może nie jest to nie szczyt możliwości całej czwórki, lecz da się tego nieironicznie posłuchać.

Steve Aoki w tych czasach to już jednak nie ta sama osoba. Amerykański producent został ogarnięty przez mainstream, a wszystko to związane było z podążaniem za trendami. Kto pamięta czasy Boneless, Feel (The Power of Now) czy Melody. To był prawdziwy EDM w wykonaniu 45-latka, lecz nikt nie zabroni jego dźwiękom „ewoluować”. Myślę jednak, że Steve zaliczył w ciągu ostatnich lat wielki produkcyjny downgrade, a ratuje go jedynie rzucanie tortów.

Tak prezentuje się połączenie Steve’a Aoki’ego z duetem Galantis!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →