News

Skrillex, Fred again.. i Four Tet na jednym tracku? To już za chwilę

Wygląda na to, że po wydaniu Quest for Fire oraz Don't Get Too Close nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Od kilku dni zrobiło się głośno na temat jego projektu pt. Baby Again. Skrillex zdaje się być zdeterminowany do wydania go jak najszybciej. Na taką wiadomość nie zareagowali tylko i wyłącznie wymienieni w tytule producenci, ale też inni DJ-e! Sprawdźmy co wiemy na temat ich nadchodzącego tracka!

Skrillex w asyście znanych artystów

Baby Again.. to numer, który zadebiutował w połowie czerwca 2022 roku. Kilka dni później znalazł się on w legendarnym już secie Freda again.. w Boiler Room. Wtedy Brytyjczyk zadebiutował znacznie więcej tracków, a dokładniej Leave Me Like This z Quest for Fire Skrillexa czy oczywiście Rumble. Wygląda na to, że jeszcze nie wszystkie utwory z tego występy ujrzał światło dzienne. Niedługo może się to jednak zmienić!

Jak wiadomo, Skrillex jest jedną z najbardziej aktywnych EDM-owych postaci na Twitterze. Kilka dni temu za jego pośrednictwem pojawił się post, w którym Sonny wyraził chęć wydania Baby Again.. w najbliższym czasie. Na tą wiadomość wszyscy zareagowali pozytywnie, a wśród tych osób byli m.in. Ray Volpe czy Cesqeaux. Wszystko wskazuje na to, że premiera tego wyczekiwanego numeru w końcu się odbędzie! Co musicie wiedzieć na jego temat?

Przeczytaj również: Największy hit Skrillexa i Diplo skończył właśnie 8 lat

Baby Again.. od dłuższego czasu jest promowane przez Skrillexa w swoich setach. Po drodze robili to oczywiście Fred again.., Four Tet, a nawet inne postacie pokroju Solomuna, Doma Dolli czy Axwella. Podczas wiekopomnego występu trójki na Madison Square Garden track pojawił się ponownie i jego oficjalna data premiery wydaje się być już ustalona. Na ten kawałek czeka na pewno wiele osób!

Utwór utrzymany jest w klimatach house’owych, które można było usłyszeć we wcześniejszych wydaniach Freda again. Na YouTube pojawiły się również komentarze zachęcające Brytyjczyka, Skrillexa i Four Teta do założenia zespołu i stworzenia chociaż jednego albumu. Teraz powstaje pytanie, czy takie coś jest w ogóle możliwe? Jak najbardziej, tylko co na to cała trójka? Czy to się opłaca?

Posłuchaj Baby Again.. jeszcze przed premierą!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →