News

Aktor i gwiazdy house’u? Tak brzmi numer Idrisa Elby i duetu Solardo

Pewnie wielu z Was już wie, że od kilku lat Idris Elba jest związany z house'ową sceną. Brytyjski aktor od dłuższego czasu uśmiadamiał nam, że ma smykałkę do muzyki. Nikt jednak nie sądził, że zajdzie on z tym daleko! W tym momencie, 50-latek jest już po wspólnym projekcie z Davidem Guettą czy aliasem Inner City. Teraz przyszedł czas na kolejny kamień milowy! Jak brzmi jego numer Big Talk z duetem Solardo? Sprawdźmy to!

Czy Idris Elba stanie się równy innym gwiazdom house’u?

Oprócz bycia bardzo dobrym aktorem, Idris Elba jest również utalentowanym muzykiem. Jeszcze kilkanaście lat temu prezentował nam swoje umiejętności wokalne, a od całkiem niedawna działa jako DJ i producent. To kolejny celebryta po Shaquille’u O’Nealu czy Kristianie Nairnie, który w pewnym stopniu poświęcił swoją karierę muzyce elektronicznej. W czasie swojej EDM-owej kariery współpracował z takimi gwiazdami jak MK, David Guetta czy duet ARTBAT!

Teraz mamy do czynienia z kolejnym numerem od Idrisa Elby, gdzie pojawiły się prawdziwe gwiazdy muzyki house. Ten brytyjski duet wydał niedawno kawałek z samym Tiesto, a teraz tworzą u bok znanego aktora! Projekt Solardo właśnie zaprezentował track, w którym 50-latek odgrywa naprawdę ważną rolę. Wokale, których użyczył zdobywca Złotego Globu nadają najnowszej produkcji odpowiedniego klimatu. Jednak to nie wszystko!

Przeczytaj również: Hardwell i Quintno razem po raz piąty! Słuchamy „Sloopkogel”

Muszę szczerze przyznać, że byłem nieco sceptycznie nastawiony co do tego utworu. Myślałem, że elementem, którego zabraknie najbardziej będzie energia. Big Talk to jednak uzależniający house’owy banger, który bez wątpienia znajdzie swoje miejsce nie tylko w klubach na Wyspach, ale również i na całym świecie. Połączenie Solardo + Idris Elba spisuje się zaskakująco dobrze, a agresywnej brzmiące sample idealnie komponują się z jego głosem.

Idris Elba to jeden z tych celebrytów, który zdecydowanie zaskoczył nas swoim pobocznym hobby. Kto by pomyślał, że zdobywca Złotego Globu z 2010 roku około dziesięć lat później będzie tworzył z gwiazdami gatunku house? Jeżeli kariera Brytyjczyka potoczy się w ten sposób to za kilka lat bookowany on będzie jako headliner festiwali z tamtej gałęzi EDM-u. Myślę, że to idealny moment, żeby zacząć baczniej obserwować poczynania 50-latka. Kto wie? Może ukrywa przed nami ogólnoświatowy hit?

Tak brzmi Big Talk Idrisa Elby i projektu Solardo!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →