News

Steve Angello i Sebastian Ingrosso kolejny raz jako Buy Now! Słuchamy „U Ok?”

Buy Now rozpoczęło swoje przygodę kolejny raz w ramach wydania z Salvatore Ganaccim. Od tego momentu minęło już kilka miesięcy, a Steve Angello i Sebastian Ingrosso nie odpuszczają dalszej pracy nad projektem. Już dzisiaj ukazał się ich kolejny numer z aliasem PARISI pt. U Ok? Jak się on prezentuje? Przekonajcie się!

Steve Angello i Sebastian Ingrosso nadal jako Buy Now

Kiedy po raz pierwszy usłyszałem o premierze Let You Do This myślałem, że będzie to kooperacja pomiędzy SHM, a Salvatore Ganaccim. Po dłuższym czasie, bo tak naprawdę kilku latach ów utwór się ukazał. Ku mojemu zdziwieniu w oficjalnym tytule widniał alias Buy Now czyli projekt Ingrosso i Angello z czasów jeszcze przed Swedish House Mafią. Większość fanów szwedzkiej grupy myślała, że będzie to jednorazowa reinkarnacja. Grubo się myliliśmy.

Na dzień przed zakończeniem roku 2022 na platformach streamingowych pojawiły się dwie zupełnie nowe produkcje od aliasu Buy Now. Przy obu trackach pracował również PARISI czyli włoscy producenci, a przede wszystkim dobrzy znajomi chłopaków z SHM. Dzisiaj w internecie pojawił się ich trzeci wspólny projekt pod nazwą U Ok?. Jak będzie wyglądać dalsza droga Buy Now? Tego na razie nie wiemy, lecz sprawdźwmy ich najnowszy kawałek!

Przeczytaj również: Timmy Trumpet i R3HAB stworzyli nową wersję TikTokowego hitu

U Ok? zostało zadebiutowane przez Swedish House Mafię podczas koncertu na torze Jeddah Corniche w Arabii Saudyjskiej. Wcześniej nie otrzymaliśmy żadnych wzmianek jakoby PARISI miał nadal współpracować z grupą. Wygląda jednak na to, że Włosi są w bliższych kontaktach z SHM niż myśleliśmy. Ich najnowsza kooperacja pojawiła się w setach Szwedów na Ultra Miami oraz niespodziewanie b2b braci Vegas i Afrojacka podczas Tomorrowland Winter 2023.

U Ok? to przede wszystkim numer, który używa sampla znanego z produkcji Romana Flugla pt. Geht’s Noch. Hołd w stronę lat 2003-2006 jest jak najbardziej potrzebny w nowoczesnym EDM-ie, jednak ile w tym wkładu dwójki ze Swedish House Mafii? Czy Steve Angello, Sebastian Ingrosso i zespół PARISI w ramach swojego najnowszego projektu popisali się ciężką i wyczerpującą pracą? Nowa wersja kawałka z 2004 roku otrzymuje bardziej festiwalowe brzmienie, lecz nadal ma w sobie duże nakłady oryginalne vibe’u.

Posłuchaj nowego utworu Buy Now i PARISI pt. U Ok?
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →