News

Malta Garden Festival po raz kolejny! Co wiemy o imprezie?

Malta Garden Festival to bez wątpienia jedna z najciekawszych imprez EDM-owych w całej Wielkopolsce. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że organizatorzy eventu planują kolejną odsłonę z zagranicznymi, jak i polskimi gwiazdami. Co wiemy na temat edycji 2023? Kto na niej wystąpi i jakie szczegóły znamy? Przekonajcie się sami!

Jak będzie wyglądać Malta Garden 2023?

Projekt Malta Garden Festival zapoczątkowany został w 2020 roku. Wtedy, w połowie sierpnia na Polu Piknikowym przy Jeziorze Maltańskim w Poznaniu, odbyła się jego pierwsza edycja. Wystąpili tam tacy DJ-e jak np. Blinders, Skytech, DJ Hazel czy CJ Stone. W 2021 roku line-up się nieco powiększył i częścią EDM-owego przedsięwzięcia stali się m.in. DJ KUBA & Neitan, Matys, Robbie Seed czy Tiddey.

KUP BILET NA MALTA GARDEN FESTIVAL 2023!

Zeszłoroczna edycja była do tej pory największą ze wszystkich, ponieważ gościliśmy w Poznaniu trance’owego headlinera światowej klasy. Okazała się nim być holenderska legenda gatunku – Ferry Corsten. Oprócz niego zagrali tam również 4 Strings, Andy Moor, Kolonie czy duet Stoneface & Terminal.

Jak będzie prezentować się Malta Garden Festival 2023? Wiemy o nim już naprawdę dużo!

Malta Garden Festival 2023 odbędzie się w dniach od 7 do 8 lipca na terenie Polany Harcerza nad jeziorem Maltańskim w Poznaniu. W pierwszy dzień eventu bawić będzie się można w godzinach do 16 do 1 w nocy, a w drugi od 14 do 1. Już teraz w sprzedaży znajdują się bilety, które można zakupić na stronie Biletomat.pl klikając w ten link! Aktualnie dostępne są trzy rodzaje wejściówek: piątkowy lub sobotni karnet oraz wersja 2-dniowa. Ich wartości wynosi od 69 do 149 złotych, jednak radzę się spieszyć, bo pierwsza pula jeszcze się nie wyprzedała!

KUP BILET NA MALTA GARDEN FESTIVAL 2023!

Jak wygląda temat line-upu? Dwa dni temu ogłoszenia festiwalowe rozpoczęła polska gwiazda muzyki trance – Matt Bukovski. U jego boku wystąpi również jego kolega po fachu – Tiddey. Na ten moment oficjalnie wiemy tylko o tych dwóch DJ-ach, jednak najlepszą informację zostawiłem na koniec. W tym roku na Malta Garden Festival zagra ponad 30 artystów, którzy pojawią się na dwóch scenach! To największa odsłona w historii tego wydarzenia. Czekamy na nią ze zniecierpliwieniem!

Kto w tym roku wystąpi na Malta Garden w Poznaniu?

fot. Amazing CreatorsPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →