News
Armin van Buuren czy Giuseppe Ottaviani? Posłuchaj setów z Dreamstate SoCal 2022

Armin van Buuren czy Giuseppe Ottaviani? Posłuchaj setów z Dreamstate SoCal 2022

Dreamstate to seria imprez trance'owych, które znane są na całym świecie. W tym roku odbyła się specjalna europejska odsłona goszcząca w naszych rodzimych Gliwicach. Niedawno byliśmy świadkami kolejnej edycji SoCal, podczas której wystąpiły największe gwiazdy swoich gatunków. Sprawdźmy, czyich setów możemy posłuchać już teraz!

Dreamstate SoCal wciąż żywe

Dreamstate to jedna z najbardziej znanych imprez trance’owych na świecie. Konkurować z nią mogą tylko takie eventy jak Transmission czy ASOT. Kilka dni temu zakończyła się kolejna edycja odsłony SoCal w San Bernardino, czyli domu imprez Insomniac. Pasquale Rotella jeszcze raz sprawił, że amerykańscy fani gatunku poczuli się jak w siódmym niebie. Wszystko z uwagi na potężny line-up, w którym znalazły się prawdziwe gwiazdy.

Dreamstate Southern California 2022 odbywało się w dniach 18-19 listopada. W ciągu tych dwóch dni Amerykanie mogli oglądać najpopularniejszych przedstawicieli gatunków trance’owych na żywo. Wśród największych gwiazd, które wystąpiły na imprezie, znaleźli się: Armin van Buuren, Ferry Corsten, Giuseppe Ottaviani, duet Vini Vici i inni wspaniali artyści. Część z nich udostępniła swoje sety na YouTube czy platformie Soundcloud.

Przeczytaj również: DJ-e i producenci, którzy zniknęli z EDM-owego przemysłu

Tym razem nie zawiedli nas również internauci. Wśród uczestników Dreamstate SoCal 2022 znalazł się użytkownik serwisu YouTube o pseudonimie Club Go, który udostępnił kilka nagrań z San Bernardino. Myślę, że najważniejszym materiałem, jaki został przez niego umieszczony, jest cały set Armina van Buurena. Dla fanów innych artystów też mamy coś specjalnego. Koncert z oficjalnego źródła zaprezentowali np. Giuseppe Ottaviani, AVIRA czy Solarstone.

Myślę, że to prawdziwa gratka dla fanów muzyki trance. Sety ulubionych artystów nie zawsze są na wyciągnięcie ręki, lecz aktualnie jesteśmy wręcz przez nich rozpieszczani. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić was do sprawdzenia tych wszystkich materiałów. Dajcie nam znać, który z wymienionych poniżej setów podobał się wam najbardziej! Wszystko to oczywiście na naszym facebookowym fanpage’u – FTB.pl!

Armin van Buuren @Dreamstate SoCal 2022

ATB @Dreamstate SoCal 2022

AVIRA @Dreamstate SoCal 2022

Giuseppe Ottaviani Live 3.0 @Dreamstate SoCal 2022

Solarstone @Dreamstate SoCal 2022
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →