Eventpromo News
Mamry Festival 2023 - kto wystąpi?

Mamry Festival 2023 odkrywa pierwsze karty. W składzie topowi polscy DJ-e

Największy festiwal na Mazurach zaczyna zbroić się na kolejną edycję. Do line-upu Mamry Festival 2023 dołączyło już czterech DJ-ów. Sprawdź szczegóły i kup bilet już dzisiaj!

Mamry Festival 2023 – pierwsze informacje

Nie dla samych jezior na Mazury się jeździ. Co roku nad jeziorem Mamry w gminie Węgorzewo odbywa się coraz bardziej zyskujący na popularności Mamry Festival. W swoim programie muzycznym zestawia ze sobą największe gwiazdy ze świata pop i rap z topowymi polskimi DJ-ami.

Mamry Festival ma już na swoim koncie, ograniczając się tylko do muzyki elektronicznej, występy DJ Kuby & Neitana, Skytecha, Gromee’ego, Tribbsa, Dirty Rush & Gregor Es, Melo.Kids czy Adama de Greata. Podczas nadchodzącej edycji usłyszymy artystów debiutujących na węgorzewskiej scenie lub powracających na Mazury po kilku latach nieobecności.

Sprawdź także: Chaton Warsaw – to tutaj zagrają Benny Benassi i Bob Sinclat. Kiedy otwarcie?

Mający już 5-letnią tradycję festiwal w przyszłym roku odbędzie się 28 oraz 29 lipca 2023, w ostatni weekend najcieplejszego miesiąca w roku. Lokalizacją Mamry Festival 2023 będzie niezmiennie plaża w Węgorzewie nad jeziorem Mamry.

Mamry Festival 2023 – kto wystąpi?

Worek z artystami Mamry Festival 2023 otworzył DNF – podopieczny najbardziej rozpoznawalnego kolektywu i labelu w naszym kraju, FRKNTN. Ma na swoim koncie występy w ponad 150 polskich klubach i kilka klubowych must have każdego DJ-a, jakimi są Sick, Ringtone z R3HABem i Skytechem czy future house’owy rework Blue – Da Ba Dee.

Mamry Festival 2023 – KUP BILET

Na Mazurach towarzyszyć mu będzie freakowy kolega, jedna z najbarwniejszych postaci polskiego EDM-u, czyli I.GOT.U. Popularny Wujaszek jest od lat rozchwytywany przez promotorów wszystkich klubów i festiwali w Polsce. W tym roku mogliśmy go usłyszeć m.in. podczas Heartbeat Festival oraz Goldhill Festival, gdzie wcielił się w postać Fake Jake’a.

I.GOT.U & RAVE-N – Ameno, posłuchaj najnowszej premiery

W line-upie przyszłorocznej edycji Mamry Festival znaleźli się również DJ INOX, legenda polskiej sceny klubowej, pomysłodawca i właściciel Xoni Records i Xoni On Air, oraz duet SI US PLAU, który zdobył rozpoznawalność slap house’owymi release’ami w Lithuania HQ.

Jedynym niezwiązanym z EDM muzykiem, który znalazł się w składzie festiwalu jest Gibbs – ceniony producent i raper, założyciel Dopehouse. Bilety na Mamry Festival 2023 kupisz na Biletomat.pl.

SI US PLAU & Kiki – ASTRONAUT IN THE OCEAN, posłuchaj
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →