News
Soundclub - nowa platforma dla festiwalowiczów

Powstała platforma społecznościowa poświęcona festiwalom muzycznym

Wszystkie informacje o festiwalach muzycznych na świecie w jednym miejscu? Aplikacja Soundclub może okazać się hitem nadchodzącego sezonu festiwalowego w 2023 roku.

Czym jest aplikacja Soundclub?

Wydawać by się mogło, że na rynku są dostępne już aplikacje do dosłownie wszystkiego – streamowanie muzyki (Spotify, Soundcloud), sety i miksy DJ-skie (Mixcloud), rozmowy z nieznajomymi (Clubhouse) i dziesiątki tysięcy innych pomysłów.

Max Zanetti Bottarelli znalazł jednak swoją niszę, która, mimo że potencjał ma ogromny, to zainteresowanie technologiczne z gałęzi aplikacji mobilnych raczej znikome. Mowa rzecz jasna o festiwalach muzycznych, których popularność na całym świecie cały czas rośnie i raczej nie ma prawa się to zmienić w najbliższych latach.

Przeczytaj również: Hardwell wraca do Europy w 2023 roku! Pierwszy festiwalowy booking potwierdzony

Aplikacja Soundclub chce być „wszechstronnym punktem dostępu do odkrywania festiwali muzycznych”. Wiedząc doskonale o tym, jak duży potencjał drzemie w rynku festiwalowym i zdając sobie sprawę, że dość często działania marketingowe i PR-owe danych wydarzeń nie docierają do maksymalnej ilości odbiorców, twórcy Soundclub postanowili stworzyć kompletne rozwiązanie dla obu stron – promotorów i festiwalowiczów.

Aplikacja, jako platforma społecznościowa, zawiera kompletne informacje o festiwalach, bilety, line-upy, recenzje, ich daty oraz lokalizacje, a także sekcje dla wspomnień i przestrzeń dla społeczności.

Jesteśmy podekscytowani, że możemy zrobić pierwszy krok w kierunku realizacji naszej misji, jaką jest pomaganie fanom w znalezieniu vibe’u, której potrzebują podczas doświadczenia muzyczne na żywo

– Max Zanetti Bottarelli.

Od czasu startu, który miał miejsce w połowie listopada 2022 roku, Soundclub została pobrana już ponad 10 000 razy i jest aplikacją posiadającą aktualnie największą bazę festiwali na świecie.

Festiwalowy sezon w 2023 roku z pewnością zweryfikuje, czy rozwiązanie, jakim jest Soundclub zostanie przyjęte przez imprezowe społeczności na całym świecie i zapisze się na stałe w DNA festiwalowiczów.

Soundclub – The Vibe You Need
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →