News
FISHER planuje coś wielkiego! Czym będzie TRIIP?

FISHER planuje coś wielkiego! Czym będzie TRIIP?

FISHER to jedna z największych gwiazd gatunku house. Swój sukces może zawdzięczać takim utworom jak Losing It czy You Little Beauty. Teraz przyszła pora na zupełnie nowy rozdział w jego karierze. Australijczyk wypływa na szerokie wody i to dosłownie, a z pomocą przychodzą do niego największe gwiazdy gatunku i nie tylko! O co chodzi z TRIIP? Przekonajmy się!

FISHER z własnym festiwalem!

Tak jak już wspomniałem, FISHER jest prawdziwą gwiazdą w swoim gatunku. W ciągu ostatnich kilku lat wyrobił sobie miano nie tylko topowego DJ-a, ale również celebryty. Jego ekscentryczny styl na scenie, jak i w produkcjach wideo dał się we znaki, ale teraz Australijczyk szykuje naprawdę coś poważnego. Co mógł stworzyć kilkukrotny zdobywca nagrody IDMA i producent jednego z największych house’owych hitów ostatnich lat?

TRIIP Festival będzie eventem, podczas którego posłuchamy takich gatunków muzycznych jak house, techno czy tech house. W projekcie uczestniczą już największe gwiazdy, a jedną z najważniejszych osób odpowiedzialnych za imprezę jest oczywiście FISHER. Jakiś czas temu podzielił się z nami tą wspaniałą nowiną za pośrednictwem social mediów, na których pokrótce określił, jak miałaby wyglądać pierwsza edycja TRIIP.

Przeczytaj również: David Guetta wystąpi w 2023 roku w Berlinie – szczegóły

Inaguracyjna odsłona TRIIP Festival odbędzie się w dniach od 2 do 4 czerwca 2023 roku na pięknej Malcie otoczonej Morzem Śródziemnym. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany uczestniczeniem w tym przedsięwzięciu, to już teraz możecie zakupić bilety w cenach do 150 do 250 euro, w zależności od rodzaju pakietu. Jest to oczywiście koszt za wszystkie trzy dni festiwalu. Pakiet VIP zawiera np. wstęp do specjalnych stref, vipowskie toalety, wejścia na teren imprez bez kolejki, a także dostęp do baru!

Teraz czas na najważniejszy aspekt każdej elektronicznej imprezy, czyli line-up. Jak na razie wiemy tylko o części zestawienia artystów, którzy pojawią się podczas TRIIP Festival. Już w tym momencie możemy powiedzieć Wam, że będzie naprawdę grubo. Wśród gwiazd, które potwierdziły obecność podczas tego eventu, znajdują się:

 • Andrea Oliva
 • Chris Lake
 • Claptone
 • Cloonee
 • Eats Everything
 • FISHER
 • Joshwa
 • Loco Dice
 • Nic Fanciulli
 • Nora En Pure
 • Solardo

Pamiętajmy jednak, że jest to pierwszy rzut DJ-ów, którzy pojawią się na początku czerwca na Malcie. Jak sam FISHER przyznał, nie jest to jeszcze pełen zestaw i czeka nas jeszcze więcej niespodzianek. Co sądzicie na temat tego wydarzenia? Czy Australijczyk poradzi sobie z wyprodukowaniem tak wielkiego przedsięwzięcia? Czy będzie można mówić o kolejnym evencie typu Fyre Festival? Oby nie, bo my czekamy z niecierpliwiością na rozwój wydarzeń!

Tak prezentuje się pierwsza odsłona line-upu TRIIP Festival!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →