News
David Guetta wystąpi w 2023 roku w Berlinie - szczegóły

David Guetta wystąpi w 2023 roku w Berlinie – szczegóły

David Guetta może zaliczyć kończący się już rok 2022 do jak najbardziej udanych. Mimo że przegrał bitwę o kolejny tytuł DJ MAG Top 100 DJs z Martinem Garrixem, to na pewno nie narzeka na brak atrakcji. Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że Francuz będzie częścią jednego z największych festiwali w Niemczech. U boku jakich gwiazd zagra DJ oraz kiedy i gdzie odbędzie się ta impreza? Przekonajcie się sami!

David Guetta gwiazdą markowego festiwalu

Francuski producent jest bez wątpienia jedną z największych gwiazd muzyki elektronicznej od wielu, wielu lat. Ostatnio został on ogłoszony jako headliner berlińskiej odsłony festiwalu Lollapalooza. Z uwagi na to, że tegoroczna wersja przeszła w świecie eventów bez większego echa, organizatorzy postanowili dać do pieca! Warto wspomnieć, że pod koniec września na Olympiastadion i w Olympiaparku gościły gwiazdy pokroju Tiesto, Machine Gun Kelly’ego czy Robina Schulza.

Wyżej wymienieni artyści byli jednym z największych gwiazd tegorocznej Lollapaloozy w Berlinie, także wymagania względem nadchodzącej odsłony są naprawdę wysokie. Czy na ten moment włodarze festiwalu zaspokoili naszych sąsiadów z zachodu? Wygląda na to, że tak! David Guetta wystąpi na Stadionie Olimpijskim w stolicy Niemiec 9 lub 10 września 2023 roku, a wraz z nim pojawią się tam prawdziwe gwiazdy nie tylko muzyki EDM!

Przeczytaj również: Steve Aoki poleci w kosmos! DJ znajdzie się na statku Elona Muska

Organizatorzy Lollapaloozy Berlin 2023 postanowili jakiś czas temu podzielić się z nami informacjami na temat pierwszej fazy line-upu. Obok Davida Guetty pojawiły się takie gwiazdy jak zespół Imagine Dragons, Zara Larsson czy grupa Mother Mother. Nie zabrakło też miejscowych artystów w postaci duetu SDP czy Lukasa Strobela, znanego jako Alligatoah.

Czy David Guetta powinien narzekać na brak EDM-owych postaci w line-upie Lollapaloozy? Nic bardziej mylnego! Już w pierwszej fazie line-upu pojawiły się prawdziwe gwiazdy nowoczesnej muzyki elektronicznej. Mowa tutaj o takich gwiazdach jak Ownboss, KSHMR czy Lost Frequencies. Pamiętajmy jednak, że to dopiero początek i rozmiary tegoż eventu mogą się jeszcze znacznie powiększyć. Czy czeka nas prawdziwa gratka dla fanów muzyki klubowej? Przekonamy się wkrótce!

Tak na ten moment prezentuje się line-up Lollapaloozy Berlin 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →