News
Hardwell wraca do Europy w 2023 roku! Pierwszy festiwalowy booking potwierdzony

Hardwell wraca do Europy w 2023 roku! Pierwszy festiwalowy booking potwierdzony

Trzeba przyznać, że trasa koncertowa REBELS NEVER DIE wypadła znacznie lepiej, niż się spodziewano. Hardwell powrócił nie tylko do produkcji muzyki, ale też do pełnowymiarowego koncertowania przed wielką widownią. Już teraz dowiedzieliśmy się, gdzie Holender pojawi się w przyszłym roku. Kiedy i z kim pojawi się na jednej scenie? Czy jest szansa na to, żeby odwiedził nasz kraj po raz kolejny? Przekonajcie się sami!

Hardwell częścią wielkiego festiwalu

Każdy z Was doskonale wie, że Hardwell powrócił nie tylko z koncertowaniem w ramach swojej trasy koncertowej REBELS NEVER DIE, ale również jako gwiazda największych festiwali EDM-owych na świecie. Najlepszym tego przykładem są jego występy podczas Ultra Miami i Tomorrowland. Przyszła pora na kolejne ogłoszenia, które naprawdę napawają optymizmem. Gdzie w 2023 roku znajdzie się holenderska gwiazda muzyki elektronicznej?

Hardwell został częścią jednego z największych festiwali w Niemczech i Europie, czyli Parookaville. Było to tak naprawdę pierwsze ogłoszenie z całego projektu, a oprócz niego potwierdzono jeszcze dziewięciu innych artystów. Praktycznie najważniejszym aspektem było umieszczenie Robberta w line-upie jako headliner! Wiemy też, kto obok niego może pojawić się na głównej scenie eventu w Weeze! Warto w tym momencie dodać, że przedsięwzięcie to odbywać się będzie w dniach od 21 do 23 lipca na ponad dwunastu scenach.

Przeczytaj również: Znamy zwycięzców Dance Awards 2022 BBC Radio 1. Wśród lauretów legendy EDM

Holenderski producent pojawi się na niemieckim lotnisku wraz z takimi osobistościami jak Timmy Trumpet, Steve Aoki czy Project One, czyli oczywiście Headhunterz i Wildstylez. Obecność polskich DJ-ów w line-upie jest wysoce prawdopodobna, ponieważ podczas tegorocznej odsłony w Weeze pojawili się Sikdope oraz Blinders. Warto też dodać, że w pierwszej fazie ogłoszeń, oprócz wyżej wymienionych artystów, znaleźli się również: Felix Jaehn, Stella Bossi, David Puentez, Neelix oraz Finch.

To dopiero pierwsza faza ogłoszeń Parookaville 2023, a przed nami jeszcze masa innych. Festiwal w Weeze to jedna z największych tego typu imprez w Europie, tak że możemy spodziewać się naprawdę niesamowitych setów, a nawet specjalnych występów. Obecność Hardwella w line-upie takiego eventu to prawdziwy prestiż. Może to sprawić, że w tym roku w zachodnich Niemczech pojawi się jeszcze więcej znanych DJ-ów!

Hardwell został jednym z artystów na Parookaville 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →