News

Skrillex zapowiedział datę premiery albumu

Całkiem niedawno na kanale YouTube Skrillexa pojawił się krótki set przedstawiający tracki z jego nadchodzącego albumu pt. Quest for Fire! Na temat tej płyty wiemy już naprawdę dużo, a ostatnio pojawiły się naprawdę ciekawe szczegóły! Ile numerów się na niej pojawi? Co z ostatnimi nie-EDM-owymi trackami od Sonny'ego? Sprawdźcie sami!

Skrillex już za chwilę wyda płytę

Premiera najnowszego albumu Skrillexa jest bliżej niż sądzicie. Na nadchodzącym krążku Sonny’ego czyli Quest for Fire pojawią się trzy single: Rumble, Leave Me Like This oraz Xena, a także 11 innych tracków! Tutaj niestety muszę trochę ostudzić Wasz zapał. Na QFF znajdą także wcześniejsze wydania Amerykanina czyli Too Bizarre, Supersonic (My Existence) czy Butterflies. Takim sposobem zostaje nam jeszcze osiem EDM-owych kawałków, które nigdy wcześniej oficjalnie nie ujrzały światła dziennego!

Do tego grona należą m.in. Good Space z wokalistką o pseudonimie Starrah czyli track, o którym głośno było już kilka lat temu. Jednym z największych zaskoczeń jest numer Still Here (With the Ones That I Came With)! Jest to produkcja, którą Sonny stworzył z pomocą Portera Robinsona oraz niemiecko-amerykańskiej wokalistki Bibi Bourelly. Myślę jednak, że najzagorzalsi fani Skrillexa i jego ID czekają na Tears, które od jakiegoś czasu we wczesnej formie pojawiało się na YouTube!

Przeczytaj również: David Guetta został wybrany producentem roku

Oprócz wyżej wymienionych artystów na Quest for Fire pojawią się Aluna z duetu AlunaGeorge, Four Tet, Missy Elliott czy Mr. Oizo. Jego oficjalna premiera została zapowiedziana na ten piątek tj. dokładnie 17 lutego! Na okładce albumu znajduje się postać znana z materiałów związanych z Rumble, Xeną czy Leave Me Like This. W związku z tym potwierdza to teorię, że Quest for Fire to stricte EDM-owy projekt, a Don’t Get Too Close?

No właśnie, czym jest Don’t Get Too Close? Wygląda na to, że DGTC będzie albumem, w którym Sonny zawrze swoje bardziej mainstreamowe numery, a w tym ostatnie wydanie z Trippiem Reddem oraz Bladeem. Na tą chwilę nie wiemy kiedy otrzymamy ten krążek, jednak znajdziemy na niej tracki z tej „drugiej” odsłony Skrillexa. Według portalu Genius mają się na nim znaleźć kawałki z Kid Cudim czy kolejne projekty z Bibi Bourelly. Jak będzie naprawdę? Miejmy nadzieję, że przekonamy się już niebawem!

Już teraz możecie posłuchać niektórych numerów z Quest for Fire!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →