News
DVBBS i Wiz Khalifa na jednym kawałku! Czy "SH SH SH" uciszy hejterów?

DVBBS i Wiz Khalifa na jednym kawałku! Czy „SH SH SH” uciszy hejterów?

DVBBS i Wiz Khalifa wspólnie meldują się na jednym kawałku. Połączenie wcale nie skończyło się klasycznym hip-hopem. Sprawdzamy

DVBBS z wiralem?

Tik Tok staje się, a właściwie już jest potężnym narzędziem promującym muzykę. Wielu artystów dość bezwzględnie z tego korzysta, pod pozorem zabawy angażując fanów do promowania swojej muzyki. Nie jest to żadna tajemnica, przynajmniej w kręgach osób zajmujących się promocją i wydawnictwem.

Dlatego też możemy obserwować bardzo dużą aktywność wielkich twórców właśnie na tej platformie. Są jednak momenty, w których Tik Tok nie tylko przyczynia się do promocji wielkich nazwisk ale również pozwala zabłysnąć nowym twórcom.

Dokładnie tak było w przypadku najnowszego utworu duetu DVBBS. Kanadyjscy twórcy bowiem znaleźli na platformie szybko zyskujący na popularności utwór Hit That. Kanadyjski duet najwyraźniej wziął do siebie tytuł i widząc potencjał w kawałku artyści postanowili wziąć go na tapet.

Przeczytaj też: Nowa era DVBBS? Duet rozpoczął 2023 rok premierą w Armada Music

To zakończyło się utworem SH SH SH. Trzeba przyznać, że utwór ten dość mocno pasuje vibem do tytułu. Całość bowiem jest lekkim memem. Mimo wszystko house’owa odsłona DVBBS naprawdę daje radę.

Klasyczny flip kończy się jednak mniej więcej w połowie utworu kiedy to cały ubrany na biało (w tym przypadku na czarno) wchodzi Wiz Khalifa. Wtedy też nastrój utworu zmienia się na lekko trapowy. Angaż ogromnej rapowej gwiazdy jest niemal gwarantem wysokich liczb.

Nie można zatem zaprzeczyć, że powstał właśnie bardzo solidny kandydat na światowy viral. Ostatnio przyglądając się DVBBS wspominałem, że artyści mają okazję by wrócić do topki i jak na razie wszystko zdaje się iść zgodnie z planem. SH SH SH już teraz znajdziecie na platformie YouTube.

DVBBS – SH SH SH (Hit That) (ft. Wiz Khalifa, urfavxboyfriend, Goldsoul)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →