News
Oficjalnie udostępnione zostało nagranie z ostatniego występu Avicii'ego

Oficjalnie udostępnione zostało nagranie z ostatniego występu Avicii’ego

Tutaj płakanie jest dozwolone. W sieci oficjalnie pojawiło się nagranie z ostatniego w historii występu na żywo Avicii'ego.

Avicii dalej wśród nas

To, jak wielkim twórcą był Avicii pokazuje to, że ludzi dalej niezwykle fascynuje osoba szwedzkiego DJ-a. W końcu od śmierci twórcy minie już wkrótce pięć lat, a fani dalej wyglądają za perełkami związanymi z twórczością producenta.

Takich zdecydowanie nie brakuje. W końcu w ostatnich latach artysta doczekał się chociażby własnej biografii, muzeum, na Jego cześć nazwana została również arena w Sztokholmie. Już teraz fanów czeka nowa niespodzianka.

W sieci udostępniony został bowiem fragment z ostatniego występu twórcy. Mowa o koncercie Avicii’ego w popularnym klubie Ushuaia Ibiza. Sam koncert nie jest jednak niewiadomą dla fanów producenta. Ostatnie show Avicii’ego bowiem zostało już dawno temu udostępnione w sieci.

Przeczytaj też: Wspólny hit Aviciiego i Nicky’ego Romero skończył 10 lat!

Tym razem mówimy jednak o oficjalnym nagraniu. W wybranym fragmencie słychać mix popularnego utworu Addicted To You Avicii’ego. Sam koncert odbył się w dniach 08. 20. 2016 czyli sporo przed odejściem szwedzkiego twórcy, który pod koniec życia zmagał się z problemami zdrowotnymi.

Całość zawiera oczywiście również przebitki z samego koncertu. Nagranie można zaliczyć do szerokiego zbioru już wideo hołdujących Timowi. Myślę, że w przypadku najnowszego nagrania fani nie mogli prosić o więcej, nagranie bowiem szczególnie z perspektywy czasu ma dość emocjonalną naturę.

Myślę, że każdy z nas się zgodzi, że największą schedą DJ-a była jego muzyka. Cieszy zatem, że żyje ona w fanach nawet po tylu latach. Nagranie z występu zostało udostępnione na oficjalnym profilu Avicii’ego na platformie YouTube.

Avicii – Addicted To You (Live In Ibiza, 2016)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →