News

Calvin Harris udostępnia pierwszą zapowiedź nowego singla z Ellie Goulding

Jakiś czas temu podzieliśmy się z Wami wiadomościami, jakoby Calvin Harris miał tworzyć z Ellie Goulding swój trzeci wspólny numer. Takie coś rzeczywiście ma miejsce, a teraz oprócz zdjęcia Szkota z Brytyjką otrzymaliśmy od niego znacznie ciekawszą zapowiedź! Co wiemy na temat nadchodzącej premiery 39-latka? Sprawdźcie sami!

Calvin Harris dużo nam ujawnił!

To, że trzecia i prawdopodobnie ostatnia kooperacja na linii Calvin Harris – Ellie Goulding jest w produkcji wiemy już od kilku tygodni. Po legendarnych już I Need Your Love i Outside przyszedł czas na odpowiednie dopełnienie trylogii. Co w związku z tym przygotowali brytyjscy muzycy? Na ten moment wiemy, że producent ze Szkocji uzyskał od piosenkarki odpowiednie próbki wokali i wszystko może już pójść do przodu!

Zdaniem Calvina będzie to idealne zwieńczenie ich wspólnej historii. Jak sam przyznał, lubi pracować z głosem Ellie i nie może się doczekać tego kiedy sami w końcu będziemy mogli usłyszeć ów track. Na swoim TikTokowym profilu podzielił się z nami krótkim filmikiem prosto ze studia. Zapowiedział również, że jeśli będziemy zainteresowani procesem tworzenia utworu to już niedługo pojawi się więcej tego typu materiałów!

Przeczytaj również: Powstanie mini-serial dokumentalny o Lollapaloozie

W około 30-sekundowym filmiku możemy usłyszeć wokale Ellie, które zostały już wstępnie przerobione. Na ten moment nie wiemy jeszcze o żadnych konkretach typu tytuł czy data premiery. Można jednak wywnioskować, że Calvin bardzo dobrze bawi się przy produkcji tego tracka. Myślę, że z całej trójki piosenek, które Brytyjczycy wspólnie przygotowali to właśnie ta najnowsza będzie najsłabszym ogniwem.

Obstawiam, że utwór ten będzie znacząco odstawał od tego co dostarczał nam Calvin Harris w latach 2013-2014. Nie mówię tutaj od razu, że track może okazać się totalną szmirą. Sądzę jednak, że I Need Your Love i Outside postawiły poprzeczkę tak wysoko, że trudno będzie je zastąpić nowatorsko brzmiącym kawałkiem z 2023. Obym się mylił, bo Funk Wav Bounces Vol. 2 nie wyszło Szkotowi najlepiej. Czy 39-latek po dłuższej przerwie od szczytów list przebojów stworzy coś co będzie można nazwać przebojem? Miejmy taką nadzieję!

Posłuchaj zapowiedzi numeru Calvina Harrisa i Ellie Goulding!

@calvinharris Loveeee working with a unique vocal like Ellie Goulding Gonna show more from studio soon if you wanna see it lmk #studio #inthestudio #logicprox #atc #pmc #harmony #elliegoulding #calvinharris ♬ original sound – Calvin HarrisPolecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →